Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elvárható az,...

Szerintetek elvárható az, hogy jelenlegi párunk kidobja az exéről készült képeit?

Figyelt kérdés
Ti hogy álltok ehhez? Bánt, ha megtartja, vagy elfogadjátok?
2010. máj. 25. 20:07
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
50%

Abban az esetben ha özvegy tartsa meg,de ne előtted nézegesse,és ne sűrűn,hisz ha új kapcsolatba lépett akkor túl van rajta.

Ha volt férj-feleség,vagy hapsi-csaj képe, persze,hogy hajítsa ki. Ha nem szeretné,hajítsd ki te őt.

2010. máj. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
mi 2éve vagyunk együtt, az előző bnője képei még mindig bent vannak a fiókba a saját lakásában, ahol én is lakom. a fiók alján van, talán ő el is felejtette, mivel én tartom rendben a dolgait, gondolom, hogy nem nézegeti. De ez elfogadható?
2010. máj. 25. 20:12
 3/32 anonim ***** válasza:
63%
Nem egészen értem, ha az az idö az életének egy része, akkor miért kellene kidobnia? Ha lett gyerek, akkor az is kidobni való? Ha valaki ennyire hülye féltékeny, az ne csodálkozzon, ha egyedül marad.
2010. máj. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
51%
az elsö még elfogadhato, de ha több lenne az már nem! nekem anyukám rakta el az olyan dolgokat amik az elsö pasimmal kapcsolatos doglok, majd egyszer 20-30 év mulva jol fog esni, neki is h de jo h nem ö van mellette, meg neked is h de jo h mellettem kitartott és ö csak egy emlék, én meg az élete vagyok...
2010. máj. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
56%
Nem várhatod el tőle, de ő maga is hülye lenne nézegetni, örül, h most jobb helyzetben van. Nekem is megvannak a képeim az exemről, ki nem törlöm, de eszembe nem jutna megnézni, rossz érzés lenne.
2010. máj. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
nem lett gyerek, és velem komolyabb is a kapcsolata.. igazából az zavar, hogy a közös otthonunkban tartja (az ő lakása)
2010. máj. 25. 20:21
 7/32 anonim ***** válasza:
76%
Nem várom el mert én sem dobom ki mivel az a múltam amire emlékezni szeretnék. És igen gyenge az emlékező tehetségem képek, stb nélkül. Szerintem nincs abban semmi ha vannak dolgai az exétől. Szerintem legalábbis gyerekes ezen izélni.
2010. máj. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem várhatod el. Az élete része volt és volt idő, mikor boldogok voltak. Ezt akkor se veheted el tőle, ha kidobálod helyette a képeket. Emlékbe elteheti, egy fiók mélyén miért baj? Persze lehet, hogy azért gondolom ezt így, mert én nem dobom ki a volt párom képeit, a mostani párommal meg nincs ilyen gond, nem volt még komoly barátnője, aki volt, arról meg nincs képe.
2010. máj. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nem nagy dolog. Lehet nem is emlékszik hogy neki vannak ott képei az exéről. Szerinem ezen hülyeség féltékenykedni.
2010. máj. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
51%

Én alapból mindent kidobtam a szakításaimkor,nem ragaszkodom tárgyakhoz,inkább a fejemben tárolom az emlékeim.Így elvárnám,hogy a párom se tartson meg ilyen tárgyakat,de hát nem igazán tudtam nála ezt elérni....

Én a helyedben /ha már úgyis neked kell a cuccai között rendet tartani/több dologgal együtt kitenném az asztalra és megkérdezném tőle, hogy ezeket hová tegyem, mi legyen velük???Lehet hogy magától is kidobná csak egyszerűen elfelejtette...Ha meg nem dobja ki,akkor veszekedhetsz,papolhatsz neki halálod napjáig, akkor sem fog tőlük megválni!

2010. máj. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!