Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit kell várni örökbefogad...

Mennyit kell várni örökbefogadáskor?

Figyelt kérdés
több,mint egy éve várunk,és sehol semmi,nem is bíztatnak,és még nagyon sokan vannak előttünk. itt a fórumon meg csomószor olvasok elvetetett kisbabákról,éhező kisgyerekekről:-(
2010. máj. 25. 15:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
egy ismerős pár 5 évet várt a babára.
2010. máj. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
az én ismerőseim között is van örökbefogadó. nem volt feltételük, tehát roma baba is jöhetett. 3 évet vártak
2010. máj. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
64%

Az én nővéremék több mint három évet vártak a babára bár ők újszülötett szerettek volna ezért is volt ilyen sok idő.

Azt mondta a tesóm hogy ezalatt a várakozási idő alatt lelkileg teljesen feltudott készülni az anyaságra.

Ne légy elkeseredve eljön a ti időtök is és óriási boldogság lesz amikor már végleg a kezedben tarhatod a gyermekedet.

Én két évet vártam mire eljött az én időm.

Szurkolok hogy te is minnél hamarabb megérezd ezt a boldogságot.

Kitartás:)

2010. máj. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Mikor barátnőmék belevágtak a dologba mondták nekik, hogy legalább 2 évet kell várniuk.
2010. máj. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
roma gyermeket is vállalnánk 4 éves korig,azt mondták,így hamar fog menni,de semmi. kezdem elveszíteni a kedvemet. ha terhes az ember,legalább nagyjából tudja,mikor érkezik a kicsi. mi most tele vagyunk tervekkel a jövőt illetően,és nagyon sok mindenben gond,hogy nem tudjuk,hány főre szervezkedjük. állítólag vannak a családsegítő látóterében kismamák,akik pénzért lemondanának a babájukról,de nem tudnám a gyerekem szemébe mondani,hogy a vér szerinti anyukája pénzért adta el,amikor majd megkérdezi,miért mi neveljük fel.
2010. máj. 25. 15:39
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Azért,mert rosszak a törvények. A lumpen , semmirekellő embert védi, aki szüli rakásra a gyerekeket, állambácsi neveli, de ha egy évben egyszer megereszt egy telefont, és megkérdezi, él-e még a gyerek, akkor máris maradnak az "anyai" jogai. Ne félj, 50-60 ezret ki kellene fizetniük az állami gondozásért, mindjárt lenne annyi örökbe adható gyerek, hogy nem lenne annyi örökbefogadó szülő.
2010. máj. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez sokmindentől függ pl. csak egészséges és pici babát vállaltok, vagy elfogadtok kisebbségit, netán beteg nagyobbacska gyermeket is.
2010. máj. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
nyílt örökbefogadás ;) kerestek egy terhes kismamát, aki nem akarja megtartani ...vagy egy ezzel foglalkozó alapítványt
2010. máj. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
ki garázdálkodik megint, aki ész nélkül lepontoz mindenkit? biztos valami nagyon "agyas" ember... no comment. ha neked ez okoz örömet
2010. máj. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
nem mehetek oda terhes kismamákhoz az utcán,hogy nem adná-e nekem a kisbabáját? nem tudom,hogyan álljak neki. közszájon kering,hogy Terry Black 1 és 3 milliót adott nem hivatalosan a gyerekeit szülő görény nőnek,hogy lemondjon róluk,de ez annyira felháborító,és nincs is ilyen cálra több milliónk.
2010. máj. 25. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!