Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim nem fogadnák el a...

Szüleim nem fogadnák el a barátom?

Figyelt kérdés
Barátom 33 én 20 vagyok. Régebbről ismerjük egymást, fiatalabbként is bejött. Most jöttünk össze, Pesten dolgozik én is itt tanulok. Akkor lett komolyabb a kapcsolat mikor oda költöztem hozzá, mert közelebb volt a suli. Közösbe is beszálltam és az ott lét alatt lett komolyabb kapcsolat köztünk. Nyáron melózott végig, én gyaksziztam vagy melóztam ezért nem találkoztunk. Most ő is hazajött szüleihez, és kérdezte tőlem, hogy akkor elmondjuk e a kapcsolatunkat? Mondtam még várjunk, kicsit aggódok szüleim reakciója miatt, mert bírják, de az előélete miatt (fontosabb volt neki mindig a buli, de benőtt a feje lágya, van rendes melója meg ki is öreedett a buliból) lehet nem támogatnák a kapcsolatot. Ti mit szólnátok, ha lányotok ulyen hírrel jönne haza?
2017. aug. 24. 09:34
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Ha hírhedt előélete van, akkor fenntartással fogadnám.

De adnék lehetőséget a bizonyításra.

2017. aug. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Drog nem volt közte, "csak" alkohol, ami miatt abba hagyta az egyetemet, de pár éve elvégzett egy okj-t amicel el tudott helyezkedni.
2017. aug. 24. 10:03
 3/10 anonim válasza:
49%
Ha az én lányom hazaállítana egy ilyen semmirekellővel, biztos nagyon-nagyon mérges lennék. 33 évesen a 28-35-ös korosztálynak kéne udvarolnia, komoly kapcsolatot keresnie, nem a szexuális fantáziáit kiélni naív fiatal hölgyeken. Ezen felül a 13 év korkülönbség sem semmi, pláne, ha korábbról ismertétek egymást, elég beteges dolog szerintem. Gondolj arra, hogy mikor ő 25 volt te 12 éves voltál és lehet, hogy már akkor erre recskázott. De benne van a korban, már egy-két év múlva gyereket fog tőled akarni, és emiatt már valamikor most teherbe fog ejteni. Ebbe belegondolni apádnak, aki azért nevelt és taníttat, hogy normális ember legyen belőled, elég kellemetlen.
2017. aug. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%

33 éves, egykori alkoholista...


Egyébként a te dolgod, nem fújnék a barátodra, csak nem lennék boldog.

2017. aug. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%

De az ugye megvan, hogy aki egyszer alkesz volt, soha nem lesz tiszta?

Lehet, hogy már soha többé nem fog inni, de bármikor újra elkezdheti - és többnyire ez a gyerekvállalással-házasság után szokott kezdődni, mikor a punci teljesen fix :)

2017. aug. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Nézd Kérdező, ha elfogadják, ha nem, nincs választásuk, a te párkapcsolatod a te döntésed.
2017. aug. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
"33 évesen a 28-35-ös korosztálynak kéne udvarolnia, komoly kapcsolatot keresnie," - azért édes, ahogy egyesek meg akarják mondani, hogy mások hogyan éljék a saját életüket...
2017. aug. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
14 voltam mikor először találkoztunk, egy estebéden, mivel unokabátyámmal egy csapatban játszottak, ünnepeltek és engem is meghívtak-a városunk női csapatában játszottam, és mi lányok is hivatalosak voltunk. Ott először csak láttam, fel sem tűnt. Aztán mikor ebben a csapatban játszott, sportos volt, 27éves jól nézett ki, akkor nem ismerteim az "életét". 16-17évesen az edzéseink szinte egy időpontban, sokat játszottunk egymás ellen, jó kapcsolatunk is volt (volt akkor barátnője, és mivel még tizenéves voltam, nem is gondolt arra, hogy összejönne velem). A meccsekre is kijártunk az én csapattársaimmal és ők is a miénkre. Úgymond egy kiscsalád volt ez. Amikor 19évesen Pestre kerültem eleinte kolis voltam, de messze volt a koli a sulimtól, aztán (mivel ő is Pesten élt) egyszer együtt jöttünk haza, mondta, hogy ő közelebb lakik, lakhatnék nála, ő úgy is alig van otthon a munkája miatt. Szüleim az ötletnek nem örültek (pont az előélete miatt), de látták rajta, hogy megváltozott, rendes munkája van, bírom is belementek. De nem tudom erre mit szólnának. Barátom anyja bír, ő még talán örülne is, még régebben poénból hangoztatta, hogy örülne ha ilyen barátnőt találna a fia magának mint én (bár ő még nem mutatott be, mint barátnő csak mint "félcsapattárs", és ő is ismert régebbről, de lehet neki sem tetszene, hogy valóban "egy ilyen" barátnőt talált-konkrétan az élő példát)
2017. aug. 24. 13:56
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem a szüleid nem hülyék Kérdező és nem is a Marson élnek.

Ők már biztos sejtik a dolgokat, csak várják, hogy te vezesd elő.

Már akkor borítékolható volt a végkifejlet, amikor hozzáköltöztél.

2017. aug. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Most az hogy ivott az egy dolog. Mint minden fiatal. Lehet elkerülte a figyelmem de a kérdező egy szóval se mondta hogy alkoholista lett volna. Szülők van hogy eltúlozzák kicsit és az a mennyiség nem is olyan sok mint ahogy beállítják. Az hogy mindig a buli volt a fontosabb.. hát Istenem.. még mindig csak ismételni tudom magam hogy fiatal volt. ( most is, férre ne értsetek) 13 év nem a világ vége. Mondjátok el nyugodtan ha szeretitek egymást. Nehogy ez miatt legyen baj hogy ő azt hiszi nem akarod felvállalni. Simán lehettek boldogok. Hajrá :)
2017. aug. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!