Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valòban korai a családala...

Valòban korai a családalapítás 23-25 évesen?

Figyelt kérdés

23 vagyok, 4 éve együtt a párommal, ebböl 3,5 ève együtt is élünk. Jövö héten lesz as esküvönk. Nem hirtelen összecsapva, mert "úgy maradtam" volna, nem vagyok várandòs. Egy éve terveztük el, hogy akkor idén, szerencsére a pénz is összejött, nem segìtett be senki, cask a ruhát vette anyukám (mert ezért volt a kívánsága, hogy vele vegyem, és kifizette).

Gyereket még nem szeretnék, mert nekem pár évig ott az egyetem,

és utána nem lenne rossz pár év munkaviszony sem.

Persze el nem vetetném, de ezért is védekezünk.

Viszont rengetegen ìrják itt az oldalon, hogy 23-25 évesen házasodni minek, még gyerek az ember, gyereknek gyereket meg a legnagyobb marhaság.

Baba számomra 26-30 között lenne ideális, mivel csak egyet szeretnénk.

Saját lakás valòszìnüleg nem lesz, mivel külföldön élünk, és itt arányaiban drágább, mint otthon.


2017. aug. 6. 13:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%
Még mindig nem érted. Tök mindegy, mennyi idős a párod. Most az esküvel van a bajod? Mások esküvő nélkül is családot alapítanak. A házasság is manapság csak formalitás, Bármikor fel lehet bontani.
2017. aug. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Illetve a csúnya elhìzás, lógó has és mellek se törvényszerü egy szülés után. Anyukám már elmúlt 50, két gyerek után is vékony, ahogy a családunkban a nök többsége, pedig mindenki legalább 2-3szor szült
2017. aug. 6. 14:34
 13/15 A kérdező kommentje:
Nekem ponthogy semmi bajom. Arra reagáltam, hogy 30 alatti férfianak nem való gyerek (mert kérdésböl úgy hangozhatott, egyidösek vagyunk)
2017. aug. 6. 14:37
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tervezzétek a babát, amikor megvan a megfelelő anyagi háttér, és lélekben is fel vagy készülve rá. Ha ezek megvannak, senki véleményére ne hallgass. Ketten fogjátok felnevelni a gyereket, és nem többen.

Egyébként még én is csak 19 vagyok, és ha minden úgy alakul (anyagiak) hamar szeretnénk babát, ha egészségügyileg is rendben leszek majd, mert már pár éven belül teljesen késznek fogom érezni magam egy baba felnevelésére. Köztünk is elég sok korkülönbség van, de az számít, hogy minden meglegyen ahhoz, hogy felneveljen egy pár egy gyereket.

2017. aug. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Azt írod, pár év múlva szeretnél gyereket, akkor mit számít, hogy ennyi idősen korai vagy nem?

Amúgy szerintem nem. Szintén 23 vagyok, a párom szintén 30, és pár hét múlva jön a baba. A környezetedre nem érdemes hallgatni, csak magatokra.

Az én környezetem meg azt sugallja, hogy Helyes, most is kell szülni, nem 30 fölött - mintha kikértük volna valaki tanácsát, vagy 30 fölött már meg se tartanánk, pedig dehogynem.

2017. aug. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!