Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 23 (nő) és 24...

Szerintetek 23 (nő) és 24 (ffi) korai házasodni?

Figyelt kérdés

Idén jelentettük be, hogy jövőre, a hatodik évfordulónkon összeházasodunk. Az én szüleim viszonylag jól fogadták, bár apukám többször elmondta, hogy nagyon korainak tartja, de a párom családjában kb. az utolsó unokatestvér harmadik feleségének a nevelt lányának a barátja is véleményt nyilvánít már napok óta élőben, telefonon, facebook-on, hogy párom ezzel mekkora hibát követ el, hiszen még nagyon fiatal, bármi történhet, nem élte ki magát, stb. alapvetően nem vagyok az a mindent felvevő tpípus, de most kifejezetten rosszul esik, hogy ahelyett, hogy odaböknének nekünk egy gratulát, mindenki csak lebeszélni akar. nyilván nem mérvadó a dolog, mindenféleképpen megtartjuk az esküvőt, csak érdekel, hogy mások is hasonló véleményen vannak-e.

szóval szerintetek a családnak van igaza, túl korán házasodunk össze?


2015. júl. 22. 16:31
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
a címből kimaradt: 23 és 24 *évesen
2015. júl. 22. 16:31
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha az nektek jó, akkor hajrá, senkinek sincs beleszólása
2015. júl. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Kit érdekel mit mondanak?

Ha jól meggondoltátok és tényleg összeilletek, idővel úgyis be fogják látni, hogy jó döntés volt.

2015. júl. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 acelsziv ***** válasza:
41%
ez nem csak korfüggő, hanem hogy mennyire vagytok érettek rá. Együtt éltek legalább? Mióta? Mennyire van egyetértés a mindennapokban?
2015. júl. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%

Hát én személy szerint, NEM rontanám el ilyen fiatalon az életem !!!

Pont 23-24 éves korban van az ember életében az úgynevezett "habzsi-dőzsi" (buli, éjszakai élet, és társai) !!!

Szerintem ebben a korban kell megalapozni a jövőt az utókor számára, mint pl: külföldi munkával kicsit "megszedni magad", kocsi, ház stb. !!!

DE kinek a pap kinek a papné ! :)

Teljes mértékben a te/ti döntésetek !!!

2015. júl. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

5 éve együtt élünk, nem a semmire alapozunk.

szórakozni eddig is eljártunk együtt, ezután is el fogunk, nem kell kolostorba vonulni az oltár után.

külföld tervben van, közösen.


de ezek szerint a többség egyetért a velünk egyet nem értőkkel :)

2015. júl. 22. 16:56
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 5-ös,házasként, közösen is megalapozhatják a jövőt külföldi munkával.


Egyébként kedves Kérdező, ez csak a Ti kettőtök döntése, ha biztosak vagytok a kapcsolatotokban, akkor hajrá és ne foglalkozzatok vele más mit mond.

Sok boldogságot nektek!:-)

2015. júl. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

szeritnem is a ti dolgotok. az ilyen rosszindulatú embereket jobb ha meg sem hívjátok szerintem!! azért mert nekik nem áll úgy az életünk ennyi idősen, vagy még nem találták meg a megfelelő embert, azért még nem kéne a ti szándékotokat leszólni.

szerintem akkor lenne korai és elkapkodott, hogyha nem külön élnétek és az esküvő után se tudnátok összeköltözni.de mivel nem így van, nyilván ismeritek egymást jól, ezért nektek kell tudni!! a sok rossz indulatú megmondom emberrel ne foglalkozzatok, nem muszáj meghívni őket, ne rontsák el a napotokat ott is a sápitozássukkal!

2015. júl. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért hiszik azt egyesek, hogy ha már házas valaki, akkor se buli, se semmi.

Ugyanaz, mint a "sima" élet, csak nem pasizok.


Kérdező:házasodjatok :))

2015. júl. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mi is 5 év után esküdtünk, én voltam 22, a férjem 21, a házasságunk után még diplomáztunk, majd dolgoztunk, és bizony buliztunk is együtt, házat építettünk, utána jöttek a gyerekek, én azt mondom, ha úgy érzitek, itt az ideje, akkor nosza!

Mi is kaptuk az ívet rendesen, most pedig helyeselnek, hogy látják, nagyon is jó nekünk, és nem készülünk szétmenni...

2015. júl. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!