Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 23 (nő) és 24...

Szerintetek 23 (nő) és 24 (ffi) korai házasodni?

Figyelt kérdés

Idén jelentettük be, hogy jövőre, a hatodik évfordulónkon összeházasodunk. Az én szüleim viszonylag jól fogadták, bár apukám többször elmondta, hogy nagyon korainak tartja, de a párom családjában kb. az utolsó unokatestvér harmadik feleségének a nevelt lányának a barátja is véleményt nyilvánít már napok óta élőben, telefonon, facebook-on, hogy párom ezzel mekkora hibát követ el, hiszen még nagyon fiatal, bármi történhet, nem élte ki magát, stb. alapvetően nem vagyok az a mindent felvevő tpípus, de most kifejezetten rosszul esik, hogy ahelyett, hogy odaböknének nekünk egy gratulát, mindenki csak lebeszélni akar. nyilván nem mérvadó a dolog, mindenféleképpen megtartjuk az esküvőt, csak érdekel, hogy mások is hasonló véleményen vannak-e.

szóval szerintetek a családnak van igaza, túl korán házasodunk össze?


2015. júl. 22. 16:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha ti elérkezettnek érzitek az időt, akkor hajrá! Ahogy írták többen is, attól hogy összeházasodtok, még nem áll meg a világ! Én drukkolok nektek! :)


(Mi 19 évesen házasodtunk össze, szted mit kaptunk a világtól?!:D De kit érdekelt? :))


26/N

2015. júl. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az érettség nem életkor függvénye. Tiétek a döntés!
2015. júl. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nincs igazuk.Hat év már elég jelentős,nem lehet semminek ugy nekifogni hogy nem sikerül.

Nincs nehéz feladat,csak kishitűség!

A régebbi szülők mennyi idősen is házasodtak?

Gyerekeket sem 35 felett kell tervezni!

2015. júl. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Totál nem értek egyet az egyet nem értőkkel. :)


Deee... egyvalami azért eszembe jutott!

Tudod, minden kapcsolatban van a 6-8. év tájékán egy afféle hullámvölgy. Ez sokszor váláshoz is vezet.

No, ha ezt a völgyet túléli a kapcsolat, akkor a többi akadályt már könnyebben fog sikerülni vennie a párnak.


Ezzel csak annyit akarok mondani, hogy ha nálatok már megvolt az ilyesmi, vagy a láthatáron sincs, akkor... hát akkor hajrá!

2015. júl. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Barátnőmet 18 évesen jegyezte el a párja, jelenlegi vőlegénye. Már tavaly megtartották volna a lagzit, de egy tragédia történt a családban amiatt úszott az egész.

20 éves lesz a csaj mikor lesz a lagzi, 2016 májusában tartják.


Szerintem nem ciki, nem rossz 23 évesen lagzit tartani, ez az érettségetektől függ nem kortól.


20/l

2015. aug. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!