Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám késsel fenyegetőzik mit...

Anyám késsel fenyegetőzik mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet nálunk hogy anyám egyre durvábban viselkedik veszekszik apámmal most már késsel ront rá meg hogy felgyujtja a lakást meg a kocsiját ... ! Többször rá rontott már apámra ő pedig probálja magát megvédeni erőszak nélkül de anyám meg azt állítja hogy apám veri őt ! Apám se tud már mit tenni mert akármit tesz gyülöli őt anyám ! Könyörgök nekik hogy váljanak el anyámnak azért hogy menjen el orvoshoz költözzenek külön egyszerűen semmit nem tesznek ! Nem akarom hogy késelés legyen a vége ! 4napja nem tudok már itthon aludni a barátaimnál aludtam de sajnos most már muszáj lesz nem érzem se magam se apámat se az egész lakást biztonságban ! Nincs egy rokon se egy ismerős aki tudna segiteni ! Van egy tesom aki velünk él ő 23 éves (én 18) nem tudunk mit csinálni csak menekülünk meg szenvedünk albérletre nincs pénzünk én még tanuló vagyok rokonhoz ismerőshöz hosszu távra nem tudunk el menni ! Kilátástalan az egész helyzet nem akarom hogy csunya vége legyen ! Ha itthon vagyok akkor orákig csak anyámat kell lefogni meg ilyenek nézem ahogy veri apámat rá ront stb...!Nem védem semelyiket a veszekedés tárgya mindig más és egyre nagyobb hülyeségek ! Röviden ennyi remélem értitek mi van !

Ötletek ? Tapasztalatok ? Megoldás szerintetek ?



2017. aug. 2. 13:48
1 2
 11/16 apababa ***** válasza:
Apád álljon sarkára, nyalábolja föl anyádat és vigyétek el az orvoshoz. Ti is legyetek ott és segítsetek neki. Az orvosnál erősítsétek meg a történteket. Ilyenkor a nők nagyon tudják , hogy állítsák be magukat áldozatnak. Ha ez valamiért nem menne a mentőket kell kihívni .Sok sikert.
2017. aug. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Jó az ötlet ez a mentős is meg az orvosos is csak az a baj hogy amikor ideges akkor tuti nem lehet innen elvinni sehova mert megbolondul beteg esküszöm ... amikor meg nyugodt akkor meg fölösleges lenne el vinni mert akkor megzavarnánk a nyugalmi állapotát és ujra bekattanna de jó az ötlet csak reménytelennek érzem apám se egyszerű eset senki nem akar lépni ... mindenki csak küzd és szenved én vagyok egyedül 18 évesen aki probál segiteni ezért engem is utálnak a legjobban ... egyszerűen azt érzem hogy beteg anyám van nagyon elegem van már az egészből ... jó lelkű srác vagyok de néha tényleg azt kivánom hogy halna meg valamelyik ...
2017. aug. 4. 12:47
 13/16 A kérdező kommentje:
félek ha elvisszük orvoshoz azt fogja hinni hogy őt senki nem érti meg és hogy mi hülyék vagyunk és ellene vagyunk ... és szerintem még jobban bekattanna
2017. aug. 4. 12:48
 14/16 apababa ***** válasza:
Hát, ha apádat sem érdekli akkor tipli otthonról mihamarabb. A hülyéken nem lehet segíteni. Nem ér annyit hogy tönkre tedd magad. Állj össze valami haverral vagy a nöddel és egy olcsó közös albérletbe éld nyugodtan az életed.
2017. aug. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 apababa ***** válasza:
Ja, most látom még tanuló vagy de gondolom már nem sokáig. Végső esetben bemehetsz a gyermek védelmisekhez személyesen, azok biztos láttak már ilyet .Szerintem több megoldást is vázolnak majd neked.
2017. aug. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

18 múltam onnantól már nem érdekel senkit ... 60k egy albérlet jó esetben annyit nem tudok össze szedni és még 3 évem van a sulimban (Nem nem buktam) + egyetem


de amugy most már béke van le nyugodott muter és apám is beszélt vele , de az a baj hogy nem tudni mikor jön ez újra elő lehet kapuzárási pánik ://

2017. aug. 7. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!