Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az, ami még belefér egy...

Mi az, ami még belefér egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Lejjebb olvastam egy kérdést, ahol a lány beleolvasott a pasija levelezésébe. Én ezt biztosan nem tudnám tolerálni, akármennyire is szeretem. Mindig azt érezném, hogy nem bízik meg bennem, azért kutat. Jó ehhez ugyebár az kell, hogy nekem ne legyen vaj a fülem mögött. Mert ha más pasikkal leveleznék, akkor nekem is lelkiismeret furdalásom lenne, hogy végül is igaza volt, hiszen tényleg talált valamit.

Ti hogy gondoljátok?

Mi az, amit meg lehet nézni párunk intimónjában, és mi az ami már kutakodás?

Köszi a válaszokat.

21L


2010. máj. 23. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Én megszoktam nézni a párom telóját, ahogy ő is az enyémet, nem ellenőrzés kutakodás szempontjából,mert megkérdezzük előtte egymást, és tudjuk, hogy ugyse találunk semmit, meg látja ő is,hogy micsinálok a telojával, énis. Levelezésébe nem szólok bele, msn-t egyszer néztem meg, deakkor jól is tettem , mert lebukott, hogy rosszat tett (akkor se olvastam volna bele, csak láttam 5-6 címet akikkel eddig nem beszélt, és enyhén olyan dolgot volt amit nem kellett volna csinálnia..)amúgy szerintem az fér bele egy kapcsolatba, ami mind a 2 fél számára jó. pl. ha nem szeretik, h turkálnak a telójába, akkor nyílván az nem fér bele. enkünk ez belefér.
2010. máj. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Nekem az ilyesmi nem fér bele egy kapcsolatba,mert akkor már a bizalom nincs meg,és a kapcsolat bizalom nélkül semmit nem ér. A gyanakvás pedig minden kapcsolatot tönkre tesz. Ha megcsal,arra előbb-utóbb úgy is rájövök.
2010. máj. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

emailjeit rendszeresen látom,mivel melohelyen nem tud belépni,és sokszor van hogy én olvasom fel,és válaszolok is...

msn-em állandóan megy,látja kik vannak fenn,bele is olvas sokszor,ahogy én is fellépegetek,ha olyan érzésem van,sajnos volt már rá példa,hogy olyat találtam,amitől az életkedvem is elment...

telefon nem tabu,mivel gyakorlatilag netezésre van használva mindkettőnké

2010. máj. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Elöször is,ha nem bizol meg a párodban,akkor önértékelési problémáid vannak.Ami kutakodás,az a telefonba lévő üzenetek,tel.számok böngészése,számitógép társalgó(msn,chat) párbeszédek átnézése... Ennyit azért sztem hagyjunk már meg a másiknak,hogy meglegyenek a saját kis dolgai!Ami belefér,megnézheti a tájfotókat amit a mobilommal készitettem:D
2010. máj. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kapcsolatunk szinte első percétől meg van engedve, hogy elolvassam az üzeneteit és mégis minden egyes alkalommal megkérdezem tőle, hogy elolvashatom-e, még a hírleveleket is.

Nem fogok a cuccai közt turkálni, én is utálnám ha ő ezt tenné.

Ez a minimális tisztelet a másik iránt egy normális kapcsolatban szerintem legyen meg.


20/L (19 hónapja vagyunk együtt)

2010. máj. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi tudjuk egymás jelszavait, a telefonok elöl vannak, tehát mindig az veszi fel, aki épp közelebb van :) Tehát ha csörög az övé, szívbaj nélkül felveszem én és fordítva. Van, hogy megkérem olvassa fel nekem az emiljeimet ha nem tudok a gép elé ülni mert pl főzök, vagy megkér, hogy nézzem meg a wiwen kik jelölték be. Szóval nincsenek titkaink egymás előtt, az lenne a gáz, ha valamelyikünk közeledne a telefonja felé, a másik meg tigrisbukfenccel lökné félre :D Csak az titkolózik, meg félti nagyon a telóját/számítógépét, akinek titkolnivalója van.

De persze a másik olalról sem mindegy hogy viselkedsz. Tuti nem lenne ilyen nyílt minden nálunk, ha én hisztirohamot kapnék mert egy régi ismerős lány megjelöli neten, vagy ő kapna féltékenységi görcsöt ha engem felhív egy fiú haver. Szóval kétoldalú a dolog.

És nálunk már hat éve működik :)


23/L

2010. máj. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk "mindent szabad". Pont azért, mert így nincs lehetőség a félreértésre. Persze ehhez idő kell, amikor még csak ismerkedtünk, őriztem a magánszférám, mint az anyatigris a kölykét, de ez a hozzáállás idővel el kell, hogy múljon.
2010. máj. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én akkor kutatnék, ha határozottan gyanakodnék, hogy visszaél a bizalmammal.
2010. máj. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!