Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az ilyen viselkedés még...

Az ilyen viselkedés még belefér egy baráti kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Egész nap vágtuk meg hordtuk a fáját az egyik barátomnak egy másik (közös) barátommal. Este vett egy pár sört köszönetül és én kicsit megcsiccsentem (kicsit részegen mentem már). Szinte hülyének nézett (nem voltam részeg, csak egy kicsit ittas). Amikor mentem el szinte el sem köszönt...csak táblázott a másik haverommal. Lehet nagyravágyó vagyok, de vártam, hogy legalább kikísér vagy, hogy annyit mondjon, hogy jajj ilyen korán mész?.

Szóval addig jó voltam amíg vágtam a fáját?...de most, hogy csak iszom már le se xar?


2011. szept. 6. 00:10
 1/2 anonim ***** válasza:
65%

Tudod... A barátok ezt egymás között beszélik meg :)

Ha nektek ez nem megy, akkor tényleg nem vagytok barátok :)

2011. szept. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ő részéről ez még a haverságba se nagyon fér bele, de a te viselkedésed is kiesik a pixisből, mert inkább magadban fortyogsz, mint hogy odamennél hozzá és lazán elmondanád neki a véleményedet.
2011. szept. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!