Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Üldözési mániám vagy igazam van?

Üldözési mániám vagy igazam van?

Figyelt kérdés

Párom reggel még ugy ment haza,hogy tanul,este megyek én ki hozzá,mert szülői ház nem maradhat egyedül,szülei meg elutaztak(sosem maradhat egyedül a ház).Erre előbb szól,hogy délután megy a nagyijáékhoz füvetnyirni és egyebek,lehet haza sem jön,vagy ha igen,akkor is csak későn,én már nem tudok kimenni,és vagy 15 percen keresztül magyarázkodott,hogy de öregek,segiteni kell,mintha rossz szot is szoltam volna,evidens h ha hivják megy,bár nem tudott magyarázatot adni hogy miért nem ér rá hnap nappal megcsinálni,nem mászik arrébb a fű...

tulzottan magyarázkodott,és ez nekem mindig gyanus,csak akkor ilyen ha vmit titkol...(egyszer 2 éve már mondta ugyanezt és kiderült nem is ott volt,de sosem tudtam bizonyitani,és mivel ez rá 1 évre derült ki,megegyeztünk hogy nem hánytorgatom fel)

de érzem h vmi nem stimmel,de ha megint rákérdezek,csak a vita lesz

sosem megy ugy sehova h ne tudná előre 1 héttel minimum,és ha ő tanulni akar,akkor nem rángatja el senki sehova...

mostmeg...

22/N (ő 24/F)


2010. máj. 23. 10:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%

"vagy az a természetes,hogy az ember párja,akivel állitolag örökre együtt akar maradni,nem tudhatja h mikor merre mászkál?"


Nézd,ez sok embernek "terhes" hogy minden apró lépésről és minden percről be kell számolni...,ne csodálkozz ha egyszer besokall!!

2010. máj. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Írásod alapján úgy emlékszem , hogy többször írtál ki kérdést. A problémád a megbízhatatlannak tűnő párod. A folyamatos bizonytalanság, kilátástalanság előbb utóbb megelégeli magát. Betegség, fizika, vagy szellemi is legyen az, elő fog bújni. Saját életedet teszed tönkre, te magad. Egy buta játékban veszel részt. Ha nem érzed, hogy a barátod őszinte hozzád, akkor lépj. Szerintem ezt az életformát előbb utóbb meg lehet unni, csak az a kérdés hogy mikor.
2010. máj. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van. Az ilyen embert ki kell rúgni, mert nem való neked. Egy sokkal jobban kellene találnod, aki megbecsül és szeret.
2010. máj. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

hazaért 7re,utközben volt mikor hivtam


nem tudok megbizni benne


ha ezt a akapcsolatot feladom,akkor nincs semmi ami ittartson ahol helyileg vagyok,ha ennek vége lenne,akkor cuccom haza anyámékhoz,én meg ki külföld,nem birnék itt megmaradni,semmi nem tartana itt

ez még1 ok amiért nem lépek...bele az ismeretlenbe...

2010. máj. 23. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!