Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Üldözési mániám vagy igazam van?

Üldözési mániám vagy igazam van?

Figyelt kérdés

Párom reggel még ugy ment haza,hogy tanul,este megyek én ki hozzá,mert szülői ház nem maradhat egyedül,szülei meg elutaztak(sosem maradhat egyedül a ház).Erre előbb szól,hogy délután megy a nagyijáékhoz füvetnyirni és egyebek,lehet haza sem jön,vagy ha igen,akkor is csak későn,én már nem tudok kimenni,és vagy 15 percen keresztül magyarázkodott,hogy de öregek,segiteni kell,mintha rossz szot is szoltam volna,evidens h ha hivják megy,bár nem tudott magyarázatot adni hogy miért nem ér rá hnap nappal megcsinálni,nem mászik arrébb a fű...

tulzottan magyarázkodott,és ez nekem mindig gyanus,csak akkor ilyen ha vmit titkol...(egyszer 2 éve már mondta ugyanezt és kiderült nem is ott volt,de sosem tudtam bizonyitani,és mivel ez rá 1 évre derült ki,megegyeztünk hogy nem hánytorgatom fel)

de érzem h vmi nem stimmel,de ha megint rákérdezek,csak a vita lesz

sosem megy ugy sehova h ne tudná előre 1 héttel minimum,és ha ő tanulni akar,akkor nem rángatja el senki sehova...

mostmeg...

22/N (ő 24/F)


2010. máj. 23. 10:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ez már megtörtént egyszer, én félnék, hogy mostis van olyan dolog, amit nem akar,hogy tudd. Menj el mamájáékhoz meglepetés szerűen,ha tényleg ott van, akkor ugyis látni fogod.
2010. máj. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

nem tudok,mert 80km-re laknak,és ráadásul a zemplén olyan részén,ahol szakadozik a térerő mindig (tapasztalat)


vele meg 2 okból sem mehetek,egyik hogy a nagymama beteges,én igy "nem láthatom" (öreges felfogás,betegen ne lássa nem rokon),másik hogy tanulnom kell államvizsgára,ennél nyilvánvalobb nem lenne hogy ellenőrizni akarom,kiakadna

2010. máj. 23. 10:32
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Hát én gyanakodnék...Próbáld meg valahogyan lebuktatni.
2010. máj. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Suss egy lekvaros piskotat, fel ora alatt kesz van, elviszed es meggyozodsz rola. Ha mar a gyanu megvan, celszeru utananezni.
2010. máj. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
80 km,kocsi nélkül vagyok,többit irtam előbb...sajnos nem 2 falunyira van,hogy átugrani...
2010. máj. 23. 10:34
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Kérdezd meg magadtól mi a fontos neked. Bizonytalanságban élni, vagy megbizonyosodni. 80km nem akadály, de a nem tudom állapot -sajnos- magával von egy rakat rossz következményt: egész nap jár az agyad fölösleges dolgokon, pazarolsz egy rakat energiát olyasmire ami nem is fontos.
2010. máj. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
Önértékelési problémáid vannak!
2010. máj. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

a 80 km igenis akadály,eldugott kis falu,napi 2 busszal


de nagyobb akadly,hogy pici falu,kb 2 perc alatt tudja mindenki ha idegen érkezik (200fős falucska),ennyire nem alacsonyodom le


de közben kitaláltam,hivom a vezetékes telefonon a nagyijánál...(ha már ugysincs térerő a mobilnak)

2010. máj. 23. 11:03
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Idézlek:

-mintha rossz szot is szoltam volna...,bár nem tudott magyarázatot adni hogy miért nem ér rá hnap..

-de sosem tudtam bizonyitani


Most pedig telefonos ellenőrzésre készülsz. Nem különösebben érdekel, hogy igazad van-e vagy nincs. De ez már beteges, nem csoda, ha szerencsétlen nem mondja el neked, ha mást tervez, vagy csak hebeg-habog. Ez nem fog így működni, ha te folyton azon kattogsz, hogy mi van, ha mégsem ott van, amit mondott.

2010. máj. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

de miért olyan nehéz megmondani az igazat?

én miért tudom mondani hogy mikor hova megyek (nem a leugrom a boltba kategória)

lassan 2 éve hogy ment haza tőlem,irt sms-t h hazaért,alszik,fáradt,reggel kelnie kell...erre hiv 2 óra mulva hajnal 1kor az anyja,hogy balesetet szenvedett tök máshol,miközben én ugy tudtam h otthon van,az anyjáék meg ugy hogy nálam...akkor hülye voltam,nem jártam utána hogy merre mászkált,az volt a fontos,hogy ne legyen baja...



vagy az a természetes,hogy az ember párja,akivel állitolag örökre együtt akar maradni,nem tudhatja h mikor merre mászkál?

2010. máj. 23. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!