Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Üldözési mániám van. Valaki...

Üldözési mániám van. Valaki hasonló helyzetben? Hogyan "nőjem" ezt ki?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok együtt a párommal. Olyan lány vagyok akit nagyon érdekel, hogy mit gondolnak róla...nem a külső szemlélők, hanem azok az emberek akik fontosak számomra...tudom, hogy ez nem a legpozitívabb dolog és sokszor őrületbe kergetem a páromat is ezzel...mindig bemesélem magamnak (?) hogy a szülei nem szeretnek engem...folyton arra gondolok, hogy biztosan zavarok, ha ott vagyok, hogy épp hogy elviselnek, pedig általában sőt eddig mindig kedvesek voltak velem...csak néha beáll az a nagy csend mikor senki semmit nem mond...mindenki feszeng megbeszéljük az időjárást...a legújabb híreket...egyetemet aztán kész...mindenki feszült a jelenlétemben, mintha idegen lennék, nem bír senki ellazulni...megakarnak folyton felelni, vagy a fene tudja...

én meg alapból olyan laza lennék, ölelnék mindenkit akit szeretek...kifejezném, mennyire szeretem őket de nem merem...

bocsi igazán "nagy" problémám van...de már számomra is kezdett zavaró lenni...ugyanolyan "kínos" beszélgetések-hallgatások vannak 3 év után mint előtte...nem tudom, hogyan kerüljek közelebb hozzájuk:-S

21-L


2010. júl. 22. 21:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

szia drága!

pont ilyen helyzetben vagyok én is:) ha gondolod,bátoríthatjuk egymást priviben :)

pusz

17L

2010. júl. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
szia írhatunk pár sort ha gondolod:)
2010. júl. 22. 21:58
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A nagy igazság az, hogy egyáltalán nem vagy "laza", és pont te akarsz folyton megfelelni.

Ezt nem lehet kinőni, ha eddig nem tetted. Szakember segítsége kell. Pszichológus.

Még mielőtt a barátod besokall (jogosan), és kidob.

2010. júl. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
pszichológus vagyok:))
2010. júl. 22. 22:03
 5/15 anonim ***** válasza:
Áhh mintha magamat hallanám 13éves kiadásban :S nagyon kellemetlen tud lenni... egyenlőre nem teszek miatta semmit, mert nem tudom hogy álljak neki..
2010. júl. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
a párom meg nem dob ki emiatt, mert szeret...szóval elsősorban nem ezért kell változtatnom. agybajos meg nem vagyok, csupán a tanácsotok érdekelne...
2010. júl. 22. 22:04
 7/15 anonim ***** válasza:
46%

A legtöbb pszichológua nem tud mit kezdeni magával és pszichológushoz jár!

Arra gondolok, hogy vagy többet hiszel magadról, vagy többnek mutatod magad, mint aki hozzád tartozik. Ez lehet az oka annak, hogy soha nem engednek fel a társaságodban. Ez idővel még rosszabb lesz.

2010. júl. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ez amúgy nem igaz:) nem mutatom többnek és nem érzem többnek magam. Nagyon szeretem őket és nagyon ragaszkodom hozzuk...nem érzem felsőbbrendűnek magam és nem vagyok lekezelő...sőt...

amúgy meg nem minden pszichológus jár pszichológushoz, ezt hol olvastad?:P

2010. júl. 22. 22:10
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó kis kérdés. A társaságban csak te végeztél egyetemet?

A férjed szülei mivel foglalkoznak?

Egyébként a leveledből érzem, hogy Te tényleg talpraesett, és közvetlen személyiség vagy. De egy (majdnam) orvos, aki embereket gyógyít, vagy egy pap, aki példabeszédeket mond a templomban, (majdnem) mindíg felsőbbrendű marad, bármit csinál. Egyébként csodálkozom rajtad, hogy tud kialakulni társaságban az a bizonyos "csönd", amikor egy pszichológus a társaság tagja. Már végeztél az egyetemmel, vagy még csak most veszitek a "beszélgetés, beszéltetés" tantárgyat?

2010. júl. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Jut eszembe: a 17 éves lány levele: vajjon ő is pszihológus?
2010. júl. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!