Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez Anyós betegség vagy én...

Ez Anyós betegség vagy én fújom fel?

Figyelt kérdés

Anyósom szerint engem a nénjém irányít, ( egyébként nincs igaza, senki más nem látja így ) és ""elmagyarázta"" hogy nekem nem kéne szoros kapcsolatot ápolnom a nénjémmel, mert ő csak a nénjém és ennyi. Fogjam fel, hogy a kislánya meg csak az unokatesóm, és miért kéne minden alkalomra venni neki ajándekot? ( Karacsony, születésnap, Húsvét, Névnap )

Utána pedig közli, hogy ő náluk nem szokás mindenkivel tartani a kapcsolatot, közben meg mikor ott vagyunk még a szomszédokhoz is át akar küldeni látogatóba.


2017. júl. 27. 15:12
 1/9 szántóvető ***** válasza:
72%
oh szerencsés ember,kifogtál egy normális sárkányt.ennél jóval veszedelmesebbek is vannak.néha vitázz vele szórakozásból oszt kész,köss bele valamibe ami vele kapcsolatos.
2017. júl. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bearanyoztad a napom 😅
2017. júl. 27. 15:33
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Nem kell hagyni magad!

Én már eligazítottam volna, hogy engem aztán nem irányít senki, anyós se, úgyhogy nyugodtan bízza rám, hogy kivel tartok kapcsolatot és kinek mit veszek a pénzemből.

2017. júl. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én jó kapcsolatot próbáltam tartani, bár régóta éreztem, hogy nem szeret, és mindig fokozza a dolgokat!

De ez már sok volt, mert utána még szídta is a rokonaim akiket életében egyszer látott, és még hívogatta is őket, hogy hogy vannak?! Stb..

2017. júl. 27. 16:34
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Én a saját anyósomnak ezután szintén elmagyaráznám, hogy annak veszek ajándékot, akinek akarok, avval tartom a kapcsolatot, akivel akarom, és nálunk nem szokás belepofázni más dolgába, szóval evvel ne próbálkozzon.
2017. júl. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Lehet irigy mert O nem kap toled semmit 😀😀
2017. júl. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
11%
Nem nénJém, hanem néNém, te ....... nem kell oda az a rohadt J betű, mivel egyes szám első személyben írsz. Én se örülnék, ha ilyen buta menyem lenne.
2017. júl. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
de ugye az ajándékokat a te pénzedből veszed, és nem a párodéból? mármint ha anyós emiatt neheztel mert mondjuk ezért nem juttok egyről a kettőre, akkor meg értem. azt meg, hogy téged a nénéd irányít talán abból gondolja, hogy oda költöd a pénzed, és nem magadra meg az ő fiára.
2017. júl. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, külföldön élünk, nincs anyagi problémánk.

Van még egy fia, annak semmit se szól, folyton úton vannak és a felesége testvérének a gyerekei heti szinten kapnak valamit plusz minden alkalomra.

2017. júl. 28. 08:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!