Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a szuleimmel,?

Mit tegyek a szuleimmel,?

Figyelt kérdés
Erettsegivel vagyok sehol nem.talalok munkat 24 eves srac vagyok.mennek dolgozni de sehol nem talalok.szornyen szerernek elmenni tanulni szakmat, de fizetos es nincs ra penz. Meg betanitott munkara sem vesznek fel. Mit csinaljak? Bantanak,, sosem tamogattak anyagilag, rokonjaim nincsenek.
2017. júl. 26. 17:04
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

En vagyok.az eletkeptelenseg netovabbja.ugyanis nem.troll.kerdes.

Itthon.ulok kereken.5 eve.

2017. júl. 26. 20:37
 22/29 anonim ***** válasza:
Te egy lusta ember vagy.
2017. júl. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Akkor eleg turelmes szuleid vannak, apam mar reg kihajitott volna. En 17 evesen kaptam gyari munkat sima szakiskolaval. Mert onallosodni akartam. Neked mi a kifogasod?
2017. júl. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Akkor leirom nekem a regi rendszerben 5 eves lett volna egy szakkepzes, erettsegi nelkul , 2ev elmelet 3 ev gyakszi..ebbol.3 evet jartam vagyis az utolso ket ev gyakorlatot nem csinaltam meg. Hanem inkabb 2 ev alatt letettem egy gyenge erettsegit. Aztan 1 evig ithon voltam, elakartam kezdeni sulit , csak a tetves allam, 21 re vitte le a nappali ingyenes okjnak a lehetoseget. Ellhet olvasni,vagy visszalehet nezni. Ekkor 2013at irtunk. Amikor elakartam volna kezdeni.

Nem tudtam egyetemre nem vettek fel. Kiprobaltam gyari munkat, de havi 80ert nem sokaig birtam sok ro@ma kozott.

Es akkr a legrosszab megoldaat az ithonulest valasztottam.

2017. júl. 26. 21:39
 25/29 anonim ***** válasza:

"Egyetemre meg soha nem mehetek, mert nem lett jo az erettsrgim."

5 év alatt nem volt időd tanulni és újra érettségizni, vagy mi?

2017. júl. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

"Szerintetek wgy kis panellakasban mivel toltom.az idomet?"


Szerintem ki kéne dugni a fejedet végre a panellakásból és be kéne kopogtatni a legközelebbi élelmiszerüzletekbe, mert ott tutira felvesznek akkor is, ha nincs végzettséged, csak érettségid. (Még érettségi nélkül is felvennének, annyira nincs emberük.)


"nekem a regi rendszerben 5 eves lett volna egy szakkepzes, erettsegi nelkul , 2ev elmelet 3 ev gyakszi..ebbol.3 evet jartam vagyis az utolso ket ev gyakorlatot nem csinaltam meg. Hanem inkabb 2 ev alatt letettem egy gyenge erettsegit."


Elég hülye voltál...


"Aztan 1 evig ithon voltam, elakartam kezdeni sulit , csak a tetves allam, 21 re vitte le a nappali ingyenes okjnak a lehetoseget."


Ne az államot okold. Az előző pár mondatban írtad le, hogyan játszottad el azt a lehetőséget, amit "a tetves állam" adott. A mi pénzünkből. Kösz szépen, hogy rád költöttük a pénzt tök fölöslegesen.


"egyetemre nem vettek fel."


Még szép. Gyenge érettségivel mit vártál?


"a legrosszab megoldaat az ithonulest valasztottam."


És választod újra és újra minden egyes nap reggelén. Gratulálunk.

2017. júl. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Meló mellett esti tagozaton végezz el egy OKJ tanfolyamot. 2 éves képzést kibírsz, főleg ha ingyenes és mellette van munkád. Én is ezt csinálom, nem lehetetlen. Utána jöhet az egyetem/főiskola levelezőn vagy estin, ha az kell neked. Újra is lehet érettségizni (én is tervezem). Nem az a baj, hogy nem találsz melót és drága az iskola, hanem az, hogy nem akarsz semmit.

Én bementem az első boltba ami a házunk mellett van és jelentkeztem. 2 éve itt dolgozom és nem olyan pozícióban amire eredetileg felvételt kértem, hanem annál jobban.

2017. aug. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Utolso kommentelo! Ha tudsz olyan melohelyet, ahol esti tagozat melett van melo,vagyis lehet vegezni akkor privatban irj ram. 3-muszakosokat talaltam csak en.
2017. aug. 2. 12:17
 29/29 anonim ***** válasza:
Az országnak kb. melyik részében érdekelne munkalehetőség?
2017. aug. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!