Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a szuleimmel,?

Mit tegyek a szuleimmel,?

Figyelt kérdés
Erettsegivel vagyok sehol nem.talalok munkat 24 eves srac vagyok.mennek dolgozni de sehol nem talalok.szornyen szerernek elmenni tanulni szakmat, de fizetos es nincs ra penz. Meg betanitott munkara sem vesznek fel. Mit csinaljak? Bantanak,, sosem tamogattak anyagilag, rokonjaim nincsenek.
2017. júl. 26. 17:04
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
85%

Mit tanuljon?

CNC esztergályos- ismerősöm Stadlernál kap 220.000 nettót plusz albérlet hozzájárulást és cafeteriát

villanyszerelő: rokonom magánvállalkozó, 300.000 alatt még egyszer se keresett, és ez már a tiszta haszon


Ápoló: nem olyan magas a fizetés, kb 100.000 nettó, de fix munka, mindig kell ápoló, nyugdíjig dolgozhatsz

ezekhez nem kell kézügyesség csak kis dolgozni akarás. Ráaádsul ezek ingyenes képzések is, és hiányszakmák

2017. júl. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

pl. bizt. őr tanfolyam, targoncavezető tanfolyam, de betanitott munkák

pár hónap alatt megvan, és találsz munkát

aztán ha operatőr akarsz lenni akkor munka mellett kitanulod

2017. júl. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Tehát 5 éve vakarod... szánalmas, hidd el, gyárba kapsz munkát, vagy árufeltöltőnek. Csak ugye keresni kell, és nem a kifogásokat.


A szüleid helyében kitennélek, hidd el, villámgyorsan lenne munkád, de míg asszisztálnak az élősködésedhez, addig természetesen nem fogsz semmit csinálni.

2017. júl. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Ja, igen, és 21 éves korom óta dolgozom érettségivel - mert a szakmát, rájöttem nem akarom csinálni -, hol bébiszitterkedtem, hol gyában voltam csomagoló, hol auchanban árufeltöltő, de két hónapnál tovább sohasem munkanélküli.
2017. júl. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Szerintetek wgy kis panellakasban mivel toltom.az idomet?'sehol nem irnak vissza a proffession.hu foleg nem. Hogyan lehetne mar cnc gepkezelonek elmenni papir nelkul? Maga 2 evig kell elvegezni gepi forgacsoloit utana meg 1 ev a gepkezeloi.ez3 eves.

Nem osszekeverni azokkal akiket a cnc gepkezelok tanitjak be esdolgoznak., minimalberert.

Apam villanyszerelo,plussz technikus havi 300at keres bruttoban es mai napig nincs kocsink, pedig o avilag legjobb szakembere.

Anyam apolno, de nem talalt benne allast, ezert a kistarcsai korhazban dolgozik havi 100 ezerert.

Tanulni ranulni kell. Papir nelkul szoba sem allnak velem.

Mit mondjak a munkaltatonak mihez ertek?van egy kozepfoku erettsegim,tehat semmihez.

Egy szakma kitanulasa 3 ev.

Ha kiraknanak ehen halnek.

De ez se elet.amit most elek.

2017. júl. 26. 19:19
 16/29 anonim ***** válasza:
azt kérdezed mit tanulj arra írtunk alternatívákat nem arra hogy papír nélkül dolgozz. Facebook csoport tele van egészségügyi állásajánlattal, legalább napi öttel.
2017. júl. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Igen, de amig tanulok hogy dolgozzak? Ha diakszovetkezeten nappalisok mehetnek, en pedig csaak 3 muszakba melette mikor jarjak? Estibe?. Vagy hogy? Tobbi munkshoz meg papir kell.

Szuleim meg kiakarnak rakni, mert nem dolgozok.

Mist hogy legyen?

2017. júl. 26. 19:34
 18/29 anonim ***** válasza:

kifogások, mindig kifogások...jelentkezz munkaügyis tanfolyamra akkor, emellett kapsz valamennyi keresetpótló juttatást is.


Elmész okj-re emellett délutánonként diákmelózol


nem tanulsz tovább, hanem elmész gyárba


hajléktalan leszel


nos, röviden és tömören, kb ezek a lehetőségeid.

2017. júl. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Már bocs, de mégis mit tanácsoljunk neked? Ha mondunk száz lehetőséget, te mondasz kétezret, hogy miért ne csináld azt.
2017. júl. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Ez vagy troll kerdes vagy te vagy az eletkeptelenseg netovabbja. A tobbit mar elottem leirtak.
2017. júl. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!