Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadnátok ekkora összeget...

Elfogadnátok ekkora összeget anyóséktól esküvőre?

Figyelt kérdés

Most júliusba lesz az esküvőnk, lagzival együtt, és 2-4 millióba lesz benn az egész, anyósomék felajánlottak 2 millió forint segítséget, és nem tudom,hogy elfogadjam-e, mert anyósék tipikus azok az emberek, akik szeretnek felvágni, hogy "látjátok nekünk van", az én szüleim nem tudnának minket ennyivel támogatni, maximum 1-2 százezer forinttal, és nem tudom,hogy esne ez neki, hogy anyósék "felvágnak". Ti elfogadnátok?

23/N


2010. máj. 22. 17:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
82%
Bármekkorát elfogadnék.
2010. máj. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
100%

Biztos jól jönne nektek, de szerintem ne fogadd el.

Tényleg biztos felvágósok, meg hát te leszel a menye, és bámikor fölhántorgathatják majd. Mondjátok a pároddal, hogy ez a ti esküvőtök és szeretnétek ti megoldani az anyagiakat.

2010. máj. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudom. Én lehet inkább nem fogadnám el. Márcsak az miatt sem mert az én szüleimnek is rosszul esne valamilyen szinten,hogy bár szeretnének támogatni anyagilag,mégse tudnak. Akkor inkább kisebb esküvőt csinálnék,kevesebb kiadással.

21/L

2010. máj. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 ThodEE GoD ***** válasza:
100%
Elkell fogadni és ha szóbakerülne akk kiállni mellette H nem a pénz mennyisége mutatja meg H ki kit mennyire szeret :)
2010. máj. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
82%
én elfogadnék bármennyit bárkitől:) az hogy utána felhozza, az az ő szegénységi bizonyítványa, nektek ezzel nem kell foglalkozni.
2010. máj. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Erre csak az a válaszom, ekkora összegetnem költenék esküvőre. Apénzt elfogadnám,mint a szél, ha megtehetik adják csak! De értelmes dolgot vennék belőle! De a ti dolgotok, nem az enyém.


Fogadd el ha adnak!

2010. máj. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
67%
Én meggondolnám. Nehogy később az legyen belőle, hogy 1) mi adjuk bele a pénzt, ezért mi mondjuk meg, hogy mi hogyan legyen a lagziban 2) bezzeg akkor jók voltunk, amikor pénz kellett
2010. máj. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is elfogadnám. Végülis az ő gyermekük lagzija lesz:)

Ha meg felvágnak, hát tegyék, mindenkit más tesz boldoggá!

Nektek pedig lesz egy gyönyörű esküvőtök, ami egy életre szóló élmény! Sok boldogságot!

2010. máj. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

2- 4 Milliot soha nem koltenek eskuvore.Meg akkor se ha felet az anyosek alljak.Ha annyire adakozni akarnak en azt mondanam majd lakas vasarlasnal vagy mashogyan segitsenek.

Szerintem az eskuvonek nem az volna a lenyege ,hogy mindenkinek tatva legyen a szaja hogy" micsoda eskuvo volt"ami utanna jon az a leg fontosabb.

2010. máj. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

4 millás lagzi?

akkor csekély 2 milliós ajándék semmi

2010. máj. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!