Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak az életben MOST?

Mit csináljak az életben MOST?

Figyelt kérdés
Most vègeztem a suliban, mèg van egy utolsó vizsgám az èrettsègiből de meg lesz. Azután nem tudom mit csináljak mert kèt választás ellè állitottam magamat. 1.elmegyek egy messzi városba ahol lakik a szerelmem ès megprobálok valami munkát keresni ès mellette mèg valamit megtanulni egy szakmát. Ezzel közel tudok maradni ahoz a lányhoz. 2. Itthon maradok kapnèk egy jó munkát ès hamar eltudnèk költözni szüleimtől, de a szerelmem akkor is messze lesz. Ès lehet jön más, de lehet, hogy örökkè báni fogom azt, hogy elengedtem :/ szerintetek melyik a helyes út?
2017. júl. 20. 14:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Van, aki a karriert helyezeti eloterbe, van, aki a maganeletet. Amelyiket egy icipit is jobban szeretned, azt valasztd. Fiatal vagy, most kockaztass.
2017. júl. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Miből buktál érettségin? Nyelvtanból? 😁😁
2017. júl. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Te érzed. Ha én lennék a helyedben (de nem vagyok), akkor a városodban lévő jó munkahelyre mennék. Miért nem jó a távkapcsolat? Számtalan előnye van a "normál" kapcsolattal szemben. A környezetemben lévő párok többségén azt látom, hogy a konfliktusaik nagy része abból származik, hogy túl sok időt töltenek együtt, egymás agyára mennek. (De ezt is kritikával olvasd, mert külső szemlélőként legfeljebb okoskodni tudok.)
2017. júl. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Túl fiatal vagy, hogy egy lányért feláldozd a jövődet. Én maradnék otthon, ameddig nem lesz szakmám, és pénzem.
2017. júl. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi ideje vagytok együtt? Milyen messze laktok egymástól?


Azért kérdezem, mert nem mind 1 hogy 50 vagy 150. Én is laktam távkapcsolatban de hétvégente tudtunk találkozni. Én ismeretlenül elmenni egy városba úgy hogy nem biztos semmi sem, nem mennék. Megpróbálhatnál ott szakmát keresni már most és koleszba menni, illetve nézelődni mik vannak, de ha ez kisváros akkor inkább letennék egy szakmát otthon aztán utána mennék.

2017. júl. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

az egyáltalán nem biztos, hogy a másik városban nem kapnál jó munkát. MIért ne???

én a helyedben a kapcsolatot választanám. Végülis nem egyetem meg lány között kell választanod, hanem két munkahely között, amik közül még EGYIK SEM biztos. Legalább próbálj meg valami jót találni abban a másik városban. Nem kell rögtön odaköltözni, adogasd be a jelentkezésedet, és interjúra utazz oda. Mikor meglesz a munka, költözhetsz.

2017. júl. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt válaszd, amit jobban szeretnél.
2017. júl. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben szakmát tanulnék, egy érettségivel semmire sem mész. Ezzel nyersz a legtöbbet.
2017. júl. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 timarim01 válasza:

Szia!


Voltam hasonló helyzetben.

Azt tudom tanácsolni, hogy halgass a saját érzéseidre és ne érezz bűntudatot egyik érzésed miatt sem, mert az csak ahhoz vezet, hogy megmagyarázod logikusan saját magadnak, hogy miért az a helyes döntés.


Vegyél el két papírt. Az egyikre írd fel, elutazni másik városba a szerelmem/szerelem miatt. A másikra írd fel, Otthon maradni és a saját éltetem irányítani.


Vedd az egyik papírt. Csukd be a szemed és kezd el magad kérdezgetni. Írj le mindent, ami felmerül benend: érzelem, gondolat, akár rajzolhatsz is. Ha további kérdés jön fel, azt is írd le.


Majd csináld ezt a másik papírral is.

Azért csukott szemmel, mert ott az Egod (agyad) háttérbe fog szorulni kicsit és jobban tudsz a benső hangodra figyelni.

2017. júl. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek aki tiszta szívből próbált nekem választ adni :) megpróbálok minden lehetőséget többször átgondolni és választani.
2017. júl. 21. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!