Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Látta ma valaki azt amikor...

Látta ma valaki azt amikor egy 11éves kislányt elütött a hév? Valaki ottvolt?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 19:04
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
68%
És ha a lány volt a hibás?Akkor sem kellene meghalnia senkinek 11 évesen!1 szülő sem érdemli meg h meghaljon a gyereke.Se téged se engem se senkit nem nyugtatna meg a tudat ha elveszítenénk a lányunkat h ő volt a hibás...
2010. máj. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
51%

23:21 igazad van

csak sajnos ilynekor van ez h.a szülők(persze ezt is megértem)de elkezdenek felelőst keresni..Márpedig a helyzet egyértelmű.A kislány felelőtlen volt..:(

2010. máj. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
órákig otthagyták?:O( tejóisten...tényleg részvét a szülőknek:(
2010. máj. 22. 08:19
 24/43 anonim válasza:
72%

Van itt még valaki, akiről nem szól a fáma: a HÉV vezetője. Aki egy X száz tonnás szerelvényt nem tudott megállítani. Aki hátralévő napjait azzal a tudattal tölti, hogy nem tudta megakadályozni egy gyermek halálát...


Nos, én őt szánom igazán...

2010. máj. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
igen ez igaz,hogy lehetséges,hogy nemtudta megállítani a szerelvényt..? :( Őt nem büntetik meg vagy valami?
2010. máj. 22. 08:36
 26/43 anonim ***** válasza:
53%

De nem is az, de dudálnak vagy mit is csinálnak ha elindulnak,nemigaz,hogy nem vette észre, meg az sem,hogy ha eddig is így járt akkor nemtudta,hogy nem szabad átmenni. Volt már nekem is olyan,hogy leléptem de amint láttam,hogy elindult rögtön vissza is,mert nem álmodom sínek közti halálról.


A vezetővel én is egyet értek...szörnyű lehet neki,pedig nem az ő hibája volt,épp aminap mondták be azon a járaton pont,hogy 300m-eres is lehet a féktáv...esélytelen volt a megállás:S


Az,hogy kint hagyták természetes.Amikor mi gázoltuk azt az embert is 2 órán át kint volt, mert helyszíneltek még.Uhhh:S rosszul vagyok...nincs szörnyűbb halál ennél

2010. máj. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
36%
Lehet, hogy szegény szülők,meg senki nem érdemli meg hogy elveszítse a gyerekét, de egy 11 éves kislánynak már megkéne taníttani,hogy semmi előtt nem futunk át, és ha át is megy valahol 100x körülnéz! Engem anyu 7 évesen már elengedett egyedül a boltba, suliba, stb. mert megtanította, hogy körülnézek, és inkább állok ott fél órát, minthogy valami elüssön, igaz itt nincs HÉV, meg egyéb ilyen dolgok, de autó, busz, bicikli itt is van! Szóval én sajnálom a szülőket, a vezetőt, de a kislányt kellett volna tanítani. És nem perelhetik be a vezetőt, mert ha egyszer nem tudja megállítani a HÉV-et, akkor nem tudja, nem Superman, hogy kiszálljon és kézzel eltolja..
2010. máj. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim válasza:
68%
Én nem látta, de viszont a vonatot ma láttam a műhelybe.Most vizsgálták át hogy nem-e volt valami baja a hévnek a baleset idején.Apám ott dolgozik.Pont mosták le az elejét a vértöl meg fertőtlenítették.Ott álltam mellette.Meg tegnap muterom ott volt a balesetnél.Ő mondta hogy a hévet úgy emelték le a kislányról.Most asszem kilessz rakva a hévekre a fekete zászló.És azon kívül mondta a sofőr nekünk hogy esélye se volt fékezni.Úgy lépett ki hogy abba pillanatba hogy kilépett már a kocsi alatt volt.
2010. máj. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim válasza:
52%
Előző vagyok.Ilyenkor a hévet beviszik a tárolóba és ott átvizsgálják.A vezetőt meg egy két hétre szabadságra küldik.A trauma miatt.
2010. máj. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
68%
Ajjjj:S Ne is folytasd ez iszonyatosS:
2010. máj. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!