Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is éreztetek már hasonl...

Ti is éreztetek már hasonlòan?

Figyelt kérdés

Hiányzik...hiányzik az apukám,vagyis nem nem az apukám hiányzik aki verte az anyámat ô egyáltalán nem ,hanem hiányzik az,hogy valaki itt legyen velem biztason ,segìtsen,ill.,hogy apa-lánya programokat csináljunk bár ehez már lehet túl idôs vagyok,de nekem sose volt részem ilyenbe.Szeretném ,hogy szorosan át ölejen és azt mondja minden rendbe jön nem lesz semmi baj.Vagy azt,hogy milyen szép vagy kislányom...Na mindegy ezek csak kis hülye gondolatok ami már sosem lesz valôs.

17 éves lány



2017. júl. 16. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normálisak az érzéseid. Én is szerettem volna egy normális, szerető apát. De csak kevés embernek jut olyan.
2017. júl. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megértelek. Nekem anyukám is hiányzik néha. Elég magányos dolog "felnőttnek" lenni. (18 évesen jöttem el tőlük, most 22 vagyok)
2017. júl. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!💕
2017. júl. 16. 15:28
 4/4 anonim válasza:
Az apám 64 (a szüleim elváltak). 12 éves vagyok és eddig milliószor gondoltam arra milyen lehet egy fiatal erös élteképes apuka. De nekem nem jutott jó apuka ahogy neked sem.:( Én is hasonlóan érzek.
2017. aug. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!