Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már azt, hogy sehol...

Éreztétek már azt, hogy sehol sem vagytok jó helyen?

Figyelt kérdés

Nálam: Nem szeretek otthon lenni, mert apa iszik, kiszámíthatatlan,sokszor kiabál és nagyon csúnyán beszél velem, olyan, hogy nem tudom mire érsz haza, ez pedig hatással van a munkádra, ahol nem tudsz összpontosítani, hibázol, sírsz, közben meg azt is utálod, nem okoz "kielégülést", csak vegetálsz. Nincs kire számíts, minden napod ugyanolyan, már semmit sem élvezel, már nem bízol önmagadban, mert az apád szerint hülye vagy, semmire sem viszed, sz@r vagy, egy ****.

Ez élet? Ez az élet? Csak telnek az évek, és nem érek el semmit. Viszont már a költözés csírájának gondolatát is kiirtotta apa a fejemből, szörnyen negatív. Olyan elegem van.


2017. jan. 10. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Ugye milyen könnyű kifogásokat sorolni, hogy miért nem teszel semmit? :) Apa ilyen, apa olyan.. apa miatt a múltad tönkrement, oké. Apa miatt a jelened vacak, na ez már vastagon a te hibád is. A jövőben pedig végképp csak magadra mutogathatsz, ha a sorsodért felelős embert kell keresni.
2017. jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Tudom nehéz,de ott kell hagynod.Én sokáig viseltem a párom pont ilyen volt.Hét éve hagytam ott hamarabb kellett volna!
2017. jan. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hagyd ott. Valószínüleg elűltette a fejedbe hogy ha elköltözöl akkor nem viszed majd semmire de ez egyáltalán nem igaz. Lassan már az lesz hogy te adj neki piára pénzt és rajtad fog élősködni.


Felnőtt dolgozó ember vagy apád nélkül sokkal többre viheted mint így. Nem szabad egy ilyen embernek hagyni hogy úgy viselkedjen ahogy akarjon ha látja hogy te ezt eltűröd akkor folytatni fogja. Most lépj mert ez csak roszabb lesz. Sokkal jobban fogod érezni magad.

2017. jan. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, először hét évig, amikor a mostohám majdnem megölt az irigy kötekedése miatt (gyerek lévén el kellett viselnem x ideig), aztán másfél évig, mikor másik rokonom csinálta ugyanezt.


Mit tettem? Elköltöztem mindkét esetben, hisz felnőttként nem csipogok, hanem melo és dobbantás, ráadásul külföldre, minél messzebb tőlük.


Neked is ez lenne az alap, de könnyebb kifogásokat keresni, tudom.

2017. jan. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

sok esetben nagyon nehéz az ilyen lelki terrort alkalmazó szülőtől megválni, hiszen úgy kondicionálta a gyerekét, hogy ne merjen/ne is akarjon elmenni. ennek nagyon bonyolult kórtana van nyilván.

Kérdező: fogalmam sincs, hány éves vagy, és mennyit keresel.

Ne gondolkodj, csak keress egy szobát, vedd ki, és költözz el.

2017. jan. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!