Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek milyen anyukája van?

Kinek milyen anyukája van?

Figyelt kérdés
Érdekelne,hogy ki-hogy látja a saját édesanyját és miért szereti őt. Gondolok itt jó-rossz tulajdonságokra, külsőre, cselekedeteire,munkájára,legjobb főztjére, emlékeitekre...
2010. máj. 21. 18:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Imádom az anyumat!!:) A legjobb anyuka:) Mindig segít,kihúz a sza*ból,mindent megtudok vele beszélni. Isteni finom kajákat csinál....

ÉS pl. ha este 11 van,és elfelejtettem irodalom leckét írni,leül és segít megírni:))

Édesanyámnak gyerekkorában elég sz*r élete volt,később is...:( Ennek ellenére most egy vidám,jófej,szeretni való ember!

2010. máj. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

a legjobb, akit csak kaphattam erre a földi létre.

tisztelem, szeretem, imádom. mindent megteszek, hogy ne csalódjon bennem.

neki köszönhetek az életben mindent.

nem cserélném el senki másra! :D

2010. máj. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Ha anyura gondolok, hallom a fülemben, ahogy becézett, emlékszem az együtt töltött időre, h 3 munkahelyen dolgozott, de a vasárnap a kettőnké volt, mentünk a Városligetbe ugróiskolázni, vagy WWF albumba matricát cserélni, hogy megtanított a könyvek szeretetére, hogy hazafelé sokat sétáltunk, és nevetgéltünk, hangosan énekeltünk, mindig megálltunk egy háznál, be volt vonva teljesen borostyánnal, és elhatároztuk, h majd egyszer megvesszük.

Arra is emlékszem, h mennyre idegesített kamaszkoromban, h kiállt a kapu elé, mikor tudta, h jövök haza, tudtam, h öröm neki, h végre otthon leszek, de akkor nem tudtam még, h ez nem tart örökké.

Emlékszem, h sírva-nevetve esténként Radnótit, és József Attilát olvastunk, emlékszem, h a játszótéren nem leült pletykálni az anyukákkal, hanem jött velem, hintáztatott, figyelte, h csúszok le a csúszdán.

Emlékszem még h mennyit sütöttünk-főztünk együtt, h mikor fáradt volt, masszíroztam a hátát.

Emlékszem arra is, h két születésnapom volt, az egyik az igazi, a másik pedig az a nap, mikor három éves koromban az anyukám lett.

Sajnos emlékszem még arra is, h milyen volt az aggódás, a kórházba járkálás, h milyen nehéz volt, h nem segíthetek neki, és h tudat alatt tudtam, h feladta már, és csak miattunk, értem, és az egy éves unokájáért tart ki.

És sajnos arra is emlékszem, h milyen borzasztó volt várni a mentőt karácsonykor, és milyen volt hallani az ügyeletes orvostól, h nem tud segíteni, majd pedig a mentősöktől azt, h sajnálom.

Azt pedig nap mint nap érzem, h milyen, h reggelente már senki nem főz kávét, h együtt igyuk meg, ha megyek valahová már senki nem hív aggódva, h merre járok, h milyen borzasztó, ha hallom a mentő szirénáját, és h tudom, a kisfiam úgy nő fel, h nem emlékszik a mamájára, csak valami általam elmesélt kép lesz, nem igazi emlékek.


Csak azt szeretném mondani, h akinek olyan az édesanyja, mint aki nekem jutott, becsülje meg, mondja el ezerszer h szereti, és élvezze a vele töltött időt, amíg megteheti.

29/L

2010. máj. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Utolsó most elsirtam magam! Sajnálom, hogy már nincs veled az anyukád és a gyermeked is sajnálom, hogy nem ismerheti a nagymamáját csodás asszony volt biztosan! Az anyukám is fantasztikus és imádom mindent megtudok vele beszélni és sosem voltunk rosszban a nagymamám anyukám anyukája szintén fantasztikus boldog vagyok hogy velük élhetek! Nekem ők a példaképeim és néha eszembe jut hogy mi lenne nélkülük és kilátástalannak érzem! 20L
2010. máj. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,jó olvasni ezeket.És mindazok akik úgy gondolják, ővék a legjobb anyukája,gratulálok nekik=)Az enyém is a legjobb a világon.

21:34-kor írónak pedig nagyon sajnálom az anyukádat.A szavaidból kivéve az édesanyádnak tekintetted(Pedig nem az volt ténylegesen).Biztosan remek anyuka volt ahogy írtad, sok szép emléked van vele kapcsolatban.És azt mondják,hogy addig élünk amíg valaki szeretettel gondol ránk.És az is rossz,hogy a kisgyereked nem ismerheti a mamáját,de anyukád ismerte őt és biztos nagyon boldog volt.Ha majd nagyobb lesz majd mesélheted neki a szép történeteket,amikre te is szeretettel gondolsz vissza.

Ha van még amit megosztanál velünk róla,írd csak le, jó olvasni,hogy ekkora szeretettel gondolsz vissza rá=)

2010. máj. 22. 22:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!