Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek milyen anyukája van?

Kinek milyen anyukája van?

Figyelt kérdés
Érdekelne,hogy ki-hogy látja a saját édesanyját és miért szereti őt. Gondolok itt jó-rossz tulajdonságokra, külsőre, cselekedeteire,munkájára,legjobb főztjére, emlékeitekre...
2010. máj. 21. 18:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
19:15 vagyok és apumat is ugyan úgy szeretem:)
2010. máj. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Aki azért tudna jót cselekedni,és nem cselekszi,bűne az annak.


Segítsetek anyátoknak ha bajban van,nem könnyű a mai világban senkinek.Ne várjatok,adjatok.

2010. máj. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Nem hittem volna, hogy ennyi rosszat olvasok Édesanyákról. Szomorú:( Én szerencsés vagyok, mert az én Anyukám gyermekkoromban is erején felül teljesített, hogy normális életet biztosítson. A mai napig a gyermekei az elsők, és ez így is marad. Mikor Anyák Napjára vittem neki a virágot, rám jött a sírás a boldogságtól, hogy: igen, nekem van Édesanyám, akit köszönthetek!

És, ha néha haragudtam is rá, azt el kell felejteni, és annak kell örülni, hogy minden nap láthatom.

2010. máj. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Nagyon jó fej az anyám 45 éve ismerem :-)

Sokszor haragudtam rá kamaszkoromban,nyugi kinövitek,ha pici szeretetet hagytok a szívetekben.

2010. máj. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Én szeretem
2010. máj. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
hát idegbajos kb mindenért ordibál velem mindig én vagyok a hibás mindenért..én vagyok a rossz stb..de azért szeretem...meg valamikor jól kijövünk és beszélgetünk...kicsit maradi :D engedékeny .. és a felfogása háát az... elég nehézkes xD
2010. máj. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Leírom én is az enyémet=)

Kezdem azzal,hogy óvónő, a türelme végtelen,pedig nem vagyok egyszerű eset.Kedves, vicces,kicsit maradi,de fejlődőképes,egyfolytában beszélgetne,nem szereti a tv-t,szeret olvasni és csak úgy a csöndben ücsörögni:) Isteni a főztje, és jó sütiket tud sütni=)Aki ismer minket,akkor is összekever minket a telefonba,de külsőre is nagyon hasonlítunk egymásra. Kiskoromban is meg most is nagyon sokat beszélgetünk és mindig mesélt nekem.Nagyon sokszor elkezd énekelni is=)Mindent fejben tart,még azt is amit nekem kéne.Néha ha veszekszünk akkor zeng a ház,meg az utca is=)Szeret utazgatni és szeretne még sok helyre eljutni.A szüleim elváltak mikor 13 éves voltam, akkor se magával foglakozott,hanem velem,hogy ne érjen semmi lelki baj, és ezért igazán hálás vagyok,mert sokat segített,hogy nem hanyagolt el,pedig nem volt egy egyszerű válás. Lehet,hogy a sorstól...nem tudom,de találtunk egy kutyát.Sokszor kimegy hozzá és beszélget vele, az nagyon megható szokott lenni=)Én nagyon imádom az anyukámat,és ezt sokszor eszébe is vésem=)

2010. máj. 21. 19:25
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

"Segítsetek anyátoknak ha bajban van,nem könnyű a mai világban senkinek.Ne várjatok,adjatok."

Igen, aki nem él ilyen helyzetben, mindig okosabb. :) Egy volt vagy egy aktívan alkoholista, gyógyszerfüggő anya sosem változik meg. csak a mesében van az, hogy elmegy elvonóra vagy pszichológushoz, a család meg összefog szeretetben és minden szép és jó lesz...

2010. máj. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagyon rendes pedig megtehette volna, hogy nem törődik velem nagy apám halála után depressziós lettem és drogozni kezdtem de ő mint végig mellettem volt és nem hagyta hogy elkallódjak! Örökre hálás vagyok neki ezért és mindenért! Dolgozik gyerekeket nevel és apámmal is jó a kapcsolata! Nekem ő a példaképem szeretnék olyan lenni mint ő és egyszer meghálálni hogy kétszer adott nekem életet! Neki hála újra egy boldog kiegyensúlyozott lány vagyok akinek vannak álmai és céljai és aki el is éri azt!
2010. máj. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem anyumat :) Olyan mintha a legjobb barátnőm lenne! Szinte mindent megbeszélünk! Apummal nekem is és neki is elég rossz a kapcsolata...de ezt meg is értem...de lényeg a lényeg: nagyon szeretem anyumat és nagyon jóban vagyunk szinte mindenben egyetértünk és remélem h ez a jövőben is igy lesz! 18/L
2010. máj. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!