Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlélési tippek, ha látni...

Túlélési tippek, ha látni szeretnéd, de nem lehet?

Figyelt kérdés
Szakított velem...
2010. máj. 20. 15:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Haverok, buli, fanta (vodkaval)
2010. máj. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nehéz ügy.. ilyenkor az embert nem vígasztalja semmi. ami nekem segített az az hogy sokat beszélgettem barátokkal, járkáltam velül ide oda, hogy lefoglaljam magam. aztán idővel majd enyhül a fájdalom, de az eleje nagyon nehéz.

szerintem jobb is ha nem látod, ha látnád mégnehezebb lenne.

2010. máj. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha megteheted, - amíg mással nem tudod elterelni a figyelmedet(pl.olvasás)- akkor alvás, alvás, alvás
2010. máj. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tudom mit érzel, túlélni? Én mit szóljak? 2008 július vége féle elhagyott az akit tiszta szívemből egyszerűen imádtam!!! Azóta a mi napig nem láttam!! De sztem már nem is fogom... szépen becsajozott. Ha láttad volna a nyári éjszakáimat akkor sírtál volna. Hány éves vagy? Én 15 voltam. És sosem mondtam senkinek! Nehéz volt magamban tartani hogy annyi idősen életem első szerelmét elveszítve mennyire erős voltam, belül viszont összeromlott minden, rengeteget voltam beteg, általában torokgyulladást kaptam, azt mondják ez azért van, mert nem mondasz el valamit ami nagyon bánt. Te vagy az egyetlen akinek ezt azóta elmondtam!! Éjjel.nappal ez járt az eszemben:


,,...és fáj hogy nem látlak többé, hiányzol nagyon."


,,Elszált a remény a hűlő égbe, hasztalan vágyom a messzeségbe. Nekem nem jut már több szerelem folyvást ezt dübörgi szívem."


,,Nyugszik a hajnal pihenen a táj, nem tudom aludni mert valami fáj, téged kereslek, utánad vágyom mert semnki nem hiányzott így még a világon"


És még 1000 gyönyörű!


Erre nincs gyógyszer, ez az élet rendje. Nem tudod elfelejteni bármit csinálsz, tanulj meg vele együtt élni, én is ezt tettem. Még mindig szeretem, és ez így is marad. Azóta nincsen perc amiben ne gondolnék rá. De tanuld meg! Lehet, kell, muszáj felejteni! Szerettel gondolok rád, ha szeretnéd írjál privit! Sok erőt!


15/L

2010. máj. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szegénykém, azt hiszem jól gondolom, hogy most nagyon magad alatt lehetsz.:-( Nem a saját ötletem, de talán segít. Valami hozzáértő ember mondta egyszer, hogy a szerelmi bánatot eleinte úgy kell kezelni, mintha egy szenvedélybetegségből akarnál kigyógyulni. Annyit tűzz ki elérendő célként, hogy kibírod a következő 24 órát. Kibírod úgy, hogy nem hívod, nem üzensz neki, nem keresed, nem beszélsz róla, nem nézgeted az oldalait, képeit stb...Eleinte iszonyat nehéz, épp úgy mint az alkoholistának, kábszeresnek megállni, hogy ne igyon, vagy ne szúrja magát. Ha kibírod, megdicsérheted magad amiért elég erős voltál, még akkor is, ha sírva alszol el. És így, napról-napra eljutsz majd az első hétig, aztán hónapig. Amikor még mindig fáj, de már tudod, hogy az élet megy tovább, akkor lassan elkezdesz gyógyulni, és onnantól már könnyebben, megy a felejtés is. A következőnél pedig már biztosan fogod tudni, hogy túl lehet élni. :-))
2010. máj. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

sok erőt neked!

egyetértek az előttem szólókkal! Én egy több éves, nem teljesen viszonzatlan, viszont beteljesületlen szerelem miatt örlődöm.


Utolsó: ez nagyon jó tipp! Én most tartok 9 napnál, de ezentúl ezzel a taktikával nyomom tovább!

2010. máj. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nyugi,túleszel rajta.A szerelem sem tart örökké,ahogy az utánna való fájdalmak sem:) Kitartás ée sok-sok erőt neked:p

puxa


16/L

2010. máj. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Kitartást kívánok neked...

Egyet értek az elsővel: menj bulizni, próbáld jól érezni magad. Lessél jó pasikat a neten, meg ijenek...

Minden képpen beszéld meg valakivel, attól is jobb lesz.

Az idő pedig majd segít elfelejteni, aztán egy idő múlva furának fogod tartani, hogy valaha is tetszett...

Ez saját tapasztalat

2010. máj. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy ? Fiú vagy lány. Ha túl fiatal vagy ne bulizz. Légy otthon a családdal,dumálj velük,egyél jókat,olvass jókat,sírás helyett nézz filmvígjátékokat.

Minden rendbe jön, neked is jobb ha nem látod.

2010. máj. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sportolj,olvass,legyél sokat a barátaiddal,tereld el a figyelmed.
2010. máj. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!