Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktál névnapi bulit tartani?...

Szoktál névnapi bulit tartani? Vagy csak a családban megünnepled?

Figyelt kérdés
2017. jún. 26. 16:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam névnapi bulit tartani, és nem csinálok belőle ünnepet sem. Ha valakinek eszébe jut a névnapom, és felköszönt, akkor boldog vagyok, örülök, hogy emlékezett rá. Aki nekem fontos annak a névnapját én sem szoktam elfelejteni. De nagy felhajtást nem csinálunk belőle.
2017. jún. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Soha. Még szülinapi bulit se. Életemben nem volt ilyen. Puszi puszi és köszöntés. Virág. Kis desszert, csoki. Kész is.
2017. jún. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
azt gondoltam csak én vagyok ilyen, a szűk családban megköszöntjük egymást, de semmi vendégek, étterem stb....ki is gúnyoltak ezért...
2017. jún. 26. 16:41
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Megünnepeljük a családdal.

Barátok is meg szoktak köszönte. Bulit konkrétan nem szervezek. De persze ha eljönnek hozzám, akkor megvendégelem őket. És olyan is volt már, hogy elmentünk bulizni is.

2017. jún. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Hogy őszinte legyek én azt sem tudom, hogy mikor van a névnapom. Szüleim szoktak felköszönteni én meg csak nézek, hogy ja, ma van a névnapom?
2017. jún. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
Az egyik leghülyébb kamuünnepnek tartom, aznap eszembe sem szokott jutni általában, hacsak valaki nem emlékeztet rá.
2017. jún. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem, kapok egy virágot és ennyi. A páromnak meg hozok egy sört, vagy coskit.
2017. jún. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem , semmi jelentősége a névnapoknak. Még annyi sem mint a születésnapoknak. Miért ünnepelném?
2017. jún. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Sokszor el is felejtem, és csak akkor tudatosul, ha valaki felköszönt. De ha nem köszönt, akkor sincs semmi, nem érdekel igazán.

Avval meg ne törődj, más mit mond, ha téged egyébként nem zavar. Ha engem valaki ezért kigúnyolna, körberöhögném, hogy ilyen hülyeségekkel foglalkozik, mikor van az embernek jobb dolga is - már akinek.

2017. jún. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Akinek eszébejut mondja, hogy boldog névnapot és ennyi.
2017. jún. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!