Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem bízik bennem anya?

Miért nem bízik bennem anya?

Figyelt kérdés
16/L barátom csinál bulit és 20 km-re lakik ezért szeretnék ott aludni hogy ne az éjfeles busszal keljen haza mennem. Szeretjük egymást és megbízunk egymásban. Nem kell ott alvás a szeretkezéshez. 20 éves és szerintem nem nagy a korkülönbség mert a 16-17 évesek egy dolgot akarnak :)
2010. máj. 19. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:

és akarod?

Anya félt Téged.

2010. máj. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen én sem engednélek ott aludni. Nem feltétlenül a szex miatt. Egy 16 éves lánynak nem kell éjszakáznia egyáltalán. n plusz egy dolog történhet és az egy dolog, hogy Te megbízol a barátodban, de kérdés, hogy más mennyire látja megbízhatónak. Lehet, hogy anyukád nem ismeri a barátodat ezért félt...valahol ez a normális szerintem.

Szerintem meg elég nagy korkülönbség ebben az időben az, hogy valaki húsz vagy tizenhat. Te még sulis vagy, ő már nem. Neki kell a szexuális élet, nem gondolom, hogy Neked is kellene feltétlenül...:-S

"20 éves és szerintem nem nagy a korkülönbség mert a 16-17 évesek egy dolgot akarnak :)"

erre már fentebb utaltam. Szerintem elég nagy baj, ha a 16-17 évesek egy dolgot akarnak...nem csak baj, de szégyen is...:-S na látod ezért nem bízik benned anyukád...

2o-L

2010. máj. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Aggódik érted, ez normális. Mondjuk én a saját lányomnak engedném, ha ismerném a fiúját, én is alhattam 16 évesen a barátomnál, és még mindig élek :) Mondjuk szerencsére nekem fiam van :)
2010. máj. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én nem szeretném még :) 16-17 éves fiúkra gondoltam :) köszi a segítséget :)
2010. máj. 19. 22:11
 5/9 A kérdező kommentje:
már beszélgettünk a szexről és nagyon türelmes :) nekem alap elvárás hogy a pasi legyen türelmes különben szóba se állok vele :D
2010. máj. 19. 22:14
 6/9 anonim válasza:

Szerintem is félt!!!


,,Fiatalság,boldonság"

2010. máj. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de kajak nem logikus 2 éve pl: elengedett 10-ig csak úgy sétálni mostmeg úgy kell kikönyörögnöm h elengedjen úgy h kapuig kisérnek :D
2010. máj. 19. 22:45
 8/9 anonim ***** válasza:
miota vagytok egyutt?
2010. máj. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
érzelmi ügyekben ne keresd a logikát :D számára két éve még az volt a logikus, hogy miért ne engedhetne el, biztos nem csináljátok azt, de most már...
2010. máj. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!