Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadjam el? Nagyon...

Hogyan fogadjam el? Nagyon kiborultam.

Figyelt kérdés
Az előbb telefonált sírva apu, hogy anyu meghalt:'-( Már régóta kórházban feküdt, rákos volt.... Én kollégiumban vagyok most, mégcsak el sem köszönhettem Tőle:'-( Kínoz a lelkiismeretem, hogy nem voltam ott Vele az utolsó perceiben.... Nem bírom....:'-( Kérlek, írjatok pár jó szót, nagyon kiborultam. Peti, 15
2010. máj. 19. 21:22
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%

Szia Peti!


Őszinte részvétem!Most én is itt sírok a gép elött az anyukád miatt és miattad.szörnyű fájdalom lehet benned de hidd el anyukád az utolsó pillanatig nagyon szeretett téged és még most is szeret.Biztosan te voltál a legjobb dolog az életében:)Én is gyújtok érted és az én elveszítettjeimért 1 gyertyát...Iszonyatos érzés lehet.Tudom h közhelynek számít de az hal meg akit elfelejtenek.A te anyukád mindig élni fog hisz te mindig emlékezni fogsz rá.Sok erőt és kitartást kívánok a fájdalom elviseléséhez.

2010. máj. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%

Szia Peti!

Oszinte reszvetem!

2010. máj. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Őszinte Részvétem:(( Nagyon sajnálom! Légy kitartó és ne hagyd el magad emiatt! Anyukád örökre szeretni fog és fentről vigyáz rád:(

Puszi 18L

2010. máj. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%

Szia Peti! Őszinte részvétem :(

Tanácsot sajnos nem tudok adni neked, hogy mit tehetnél, de ne hibáztasd magad, nem te tehetsz a történtekről :( Nagyon sajnálom, ami történt :(:(

2010. máj. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
Sziaszotk. Hazaengedtek a suliból. Beszélgettünk apuval anyuról. Próbáljuk tartani egymásban a lelket, bár még a temetés egy újabb nagy megrázkódtatás lesz.... Köszönöm az utolsó válaszolóknak is a válaszokat és a részvétnyilvánítást!
2010. máj. 20. 13:54
 36/39 anonim ***** válasza:

Részvétem. :(

Ne legyen lelkiismeret furdalásod, nem lehettél mindig mellette, mikor suliba vagy. :(

Hidd el anyukád sem hibáztat érte, szeret téged és odafenntröl mindig vigyázzni fog rád!

2010. máj. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Szia 23:50. Igen, az eszemmel tudom, hogy rajtam kívülálló okok miatt nem lehettem vele, de a szívem mégis úg yérzi, hogy hibás vagyok... Próbálom magam megnyugtatni, hogy suliban voltam és nem az én hibám, hogy nem lehettem Vele:'-( Köszönöm!
2010. máj. 27. 09:26
 38/39 anonim ***** válasza:
Jobban vagy Peti? :( *még több nagy ölelés :)*
2010. máj. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Szia utolsó válaszadó! Köszönöm kérdésedet, de most vagyok csak igazán rosszul.... Tegnap előtt volt a temetés:'-( Köszönöm az ölelést:)
2010. máj. 28. 12:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!