Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadjam el? Nagyon...

Hogyan fogadjam el? Nagyon kiborultam.

Figyelt kérdés
Az előbb telefonált sírva apu, hogy anyu meghalt:'-( Már régóta kórházban feküdt, rákos volt.... Én kollégiumban vagyok most, mégcsak el sem köszönhettem Tőle:'-( Kínoz a lelkiismeretem, hogy nem voltam ott Vele az utolsó perceiben.... Nem bírom....:'-( Kérlek, írjatok pár jó szót, nagyon kiborultam. Peti, 15
2010. máj. 19. 21:22
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom:'( Fogadd őszinte részvétemet:(. Holnap reggel az legyen az első, hogy hazamész. Ilyenkor koncentrálni sem fogsz tudni.Anyukád is nagyon szeretett téged. Ne hibáztasd magad,hiszen nem tehetsz semmiről. Én 8 éves voltam, amikor elveszítettem anyukámat:(. Kitartást kívánok nektek!

Andi

2010. máj. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a vígasztaló válaszokta! Elnézést, hogy nem külön-külön köszönöm meg mindekinek, csak sokat írtatok és eleve alig látok a könnyeimtől.... Aki írta, hogy "nagy ölelés", köszönöm:) Gyertyát fogok gyújtani, mindenképpen! Igen, tudom, hogy nem tehetek róla, hgoy nem voltam ott a suli miatt, de mégis annyira bánt:'-( Mégegyszer köszönök minden kedves szót!!!
2010. máj. 19. 21:34
 13/39 A kérdező kommentje:
7. válaszadónak: Miért vagy ilyen rosszindulatú? Képes vagy belerúgni az emberbe, mikor éppen padlón van? Szép... Ahhoz, hogy a gyakori kérdésekre írok, csak annyit, hogy azért írtam ide, mert senkivel sem tudok most beszélgetni, viszont muszáj volt kiírnom magamból. Olyanról még nem hallottál, hogy valkinek nincs kivel megbeszélni a dolgait és végső esetben idejön megértésért?!
2010. máj. 19. 21:38
 14/39 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte részvétem és nyugodjon békében az anyukád. Én fél éve veszítettem el az enyémet. :((((((

Együtt érzek veled. Ez egy hatalmas sokk. De ne vádold magad. Anyukád lelke itt van még a földön, közöttünk...tudja, hogy szereted és ő is nagyon szeret. A szeretet nem szűnik meg a halállal. Gondolj rá és beszélj hozzá. Érezni fogod, hogy hallja amit mondasz és ő is nagyon szeret.

2010. máj. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
8. válaszadónak és Andinak: Őszinte részveétem Neketek!
2010. máj. 19. 21:39
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
Szia.én 12 éves voltam mikor apum meghalt szintén rákban.én sem tudtam elbúcsúzni tőle,mert sokat feküdt kórházban, és anyu nem akarta, hogy olyan állapotban lássam.Őszinte Részvétem.Most gyújtottam egy gyertyát anyukádért, és apumért.
2010. máj. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
78%
részvétem, hány éves volt anyukád? koleszban egyedül vagy?
2010. máj. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm. Ugyanezt kívánom én is...
2010. máj. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
10. és utolsó válaszadónak is őszinte részvétem! Köszönöm Nektek is a vígasztaló szavakat! Utolsó válaszadónak: köszönöm, hogy gyújtottál érte gyertyát!!! Ez most meghatott, mert nem gondoltam volna, hogy egy idegen ember egy másik idegen emberért gyertyát gyújt... Jó látni, hog yvannak még jóérzésű emberek, nem úgy, mint a 7. válaszadó...
2010. máj. 19. 21:43
 20/39 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte részvétem neked, el sem tudom képzelni én mit éreznék a helyedben, hihetelenül fájhat most a szíved, és mindened.:( Édesanyád most is tudja hogy szereted, és ez sosem fogsz változni, őrizd úgy emlékezetedben hogy vidám, és egészséges.:(

Holnap reggel indulj haza, legyél a hozzád közel állókkal, sajnos ezen a fájdalmon semmi sem segíthet, de a család közelsége a legjobb ilyenkor.

(A suliban az igazolás miatt ne izgulj, ilyenkor jár két plusz nap igazolt hiányzás)

2010. máj. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!