Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadjam el? Nagyon...

Hogyan fogadjam el? Nagyon kiborultam.

Figyelt kérdés
Az előbb telefonált sírva apu, hogy anyu meghalt:'-( Már régóta kórházban feküdt, rákos volt.... Én kollégiumban vagyok most, mégcsak el sem köszönhettem Tőle:'-( Kínoz a lelkiismeretem, hogy nem voltam ott Vele az utolsó perceiben.... Nem bírom....:'-( Kérlek, írjatok pár jó szót, nagyon kiborultam. Peti, 15
2010. máj. 19. 21:22
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nem is tudom, hogy mit írhatnék. Nagyon nagyon sajnálom. Őszinte részvétem. Szerintem az lenne a legjobb, ha most hazamennél. Az apukáddal lennél, vagy a barátaiddal.
2010. máj. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon sajnálom.Őszinte részvétem. Szerintem is menj haza, a suliban biztosan megértik, legyetek most együtt. nem baj, ha nem voltál benn nála a kórházban. Anyukád mindig veled lesz...
2010. máj. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönöm! Mostmár nem tudok hazamenni, mert Baja mellett lakom, de holnap hazamegyek, biztos elengednek ilyne esetben. Igen, apuval kelleen lenenm most! Bocsi a hibákért, de nagyon remeg a kezem!
2010. máj. 19. 21:28
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem. Menj haza apukádhoz.
2010. máj. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte részvétem! Szerintem is jobb lenne, ha hazamennél. Én még nem éltem át, de biztosan hatalmas trauma lehet, otthon, a családi környezetben van most a helyed, iskolában úgy sem tudsz koncentrálni. Sajnálom, hogy ilyen fiatalon ért ez Téged, nagyon nagyon sok kitartást kívánok! Ne hibáztasd magad, sajnos ez így jött ki, hogy nem tudtál ott lenni. Anyukád biztos jobban szerette volna, hogy ne lásd a halálát.az idő segíteni fog, ennél nyugtatóbbat nem tudok mondani.:( *nagy ölelés*
2010. máj. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

Szegény Te! Részvétem! Figyelj, anyukád egész életében tudta, hogy szereted, és most is lát téged, és nem kell elköszönni ahhoz, hogy érezze, örökre emlékezni fogsz rá! Hidd el, tudta ő ezt!

Fizikailag elment, de lélekben örökké veled lesz, most is veled van, hidd el! Sírd ki magad, ha tudod, esetleg gyújts érte egy gyertyát, és emlékezz rá örökké! A fájdalmad csak idővel fog enyhülni, sok erőt és kitartást kívánok neked! És apukádat se felejtsd el, gyászoljatok együtt, beszélgessetek, úgy könnyebb lesz!


32L

2010. máj. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem, Peti! :( Együtt érzek Veled! Tudom, h rossz Neked, h nem tudtál anyukáddal lenni, de ne legyen lelkiismeret furdalásod, hiszen iskolában vagy! Tudom, nehéz lesz elfogadni, h anyukád már nem lehet Veled többet, de a szívedben mindig ott lesz! A Mennyből figyelni, és vigyázni fog Rád, amíg élsz!

Sok-sok kitartást, erőt, és vigasztalódást kívánok Neked, és Családnak!!

20/L

2010. máj. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Szia 2. válaszadó. Köszönöm Neked is! Holnap hazamegyek, bitzos elengednek. Tudom, hgoy együtt kell lennünk, ezért megyek haza. Szegény apu is nagyon kivan...:( Tudom, hgoy anyu velem lesz....
2010. máj. 19. 21:29
 9/39 anonim ***** válasza:
40%
rossz lehet nagyon...ha nekem meghalna anyukám én is rögtön a gyakorikerdesekre.hu-ra mennék, tuti
2010. máj. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, szóhoz sem jutok :S Nem tudom mit írhatnék, pedig ugyanezt éltem át, csak 3 évvel idősebb voltam nálad. A lelkiismeretedre annyit mondanék, hogy édesanyád mindenképp tudja, hogy szereted őt, akkor is, ha nem tudtál vele ott lenni az utolsó pillanatokban. Ha hívő vagy, könnyebb, ha ateista, mint én, akkor meg vigasztaljon a tudat, hogy idővel tényleg könnyebb lesz. És ezt tapasztalatból írom! De javaslom, hogy a temetésen mondj el neki mindent, amit szerettél volna. Még akkor is, ha nem hiszel benne, hogy meghallja. Hidd el, megnyugtatja a lelked! Ha kell egy kis támasz, beszélgetnél, nyugodtan írj e-mailt.
2010. máj. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!