Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarnak sehová...

Miért nem akarnak sehová utazni? Tök gáz!

Figyelt kérdés
A szüleimet nem lehet rávenni hogy utazzunk, egész nyáron a tv előtt ülnek. A többiek a osztályból mind jól érzik magukat valami tengerparton mert a szüleik csinálnak is programot nekik van életcéljuk. Nem kell a szöveg hogy "biztos nincs pénzetek" mert cigire mindig van.
2017. jún. 21. 12:26
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Amúgy ezt szeretem:D

A legtöbben ezt felhányják hogy ,,jajj nem utaznak sehova" meg ilyenek...

Hát szerintem aki annyira el akar menni az el is mehet diákmunkára 1 hónapra az kb fedez 1 hetet neki.


Csak példa: Egy szálloda kb 20e. forint /éj 2 személyre, de legyen csak 10(ettől olcsóbb biztos nincs).

5 nap 50e 2 főre alaphangon. Na emellé ha nyaraltok napi 2-3 ezret gondolatban el is rakhattok kajára mert kevés ember fogja megállni hogy ne vegyen hamburgert vagy valamit.

Tehát 1 hét alaphangon 70 ezer forintba fáj 2 személynek ami annyit tesz hogy majdnem egy minimálbér ha mindennél a legolcsóbbal számolunk és ez MAX 2 személyre.

Innen az árak meg csak nőnek.


Őszintén én se mennék nyaralni... Azt a 80 ezret másra is eltudnám költeni.

2017. jún. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!