Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnák még felveni?...

Mit tudnák még felveni? Milyen támogatás jár még?

Figyelt kérdés
A férjemtől elváltam régen most emeltünk a gyerektartáson 40 ről 50 re családi jár ebéd és iskolatámogatás is. Mit lehetne még igényelni? Sajnos sok lehetőség kiesett mert már nem kisgyerek a kamaszokra mi jár azt meg nem tudom...... Egy átlagos fizetésnek megfelelő ha összejöne jó lenne..... köszi a válaszokat!
2017. jún. 19. 14:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Lustaság és ingyenélés helyett már rég a munkából kéne megélned.A pofám leszakad, hogy azért dolgozok napi 12 órákat, hogy egy ilyen lusta seggű nőt tartsak el az adómból.Egyedül nevelem én is a kamaszodó gyerekemet, mégse mások segítségére várok.Nekem meg még rajtam kívül rengeteg egyedülálló anyának megy, akkor neked is fog.Ne a feneked növeljed, hanem haladjál dolgozni lusta dög!
2017. jún. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Van 2 kezed meg 2 lábad, menj el takarítani.

Amúgy szerintem kamu kérdés, ilyen szégyentelen proli nem létezhet.

2017. jún. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Neked amúgy milyen a bőrszíned? Emlékeztetsz egy embertípusra.

Az én adómból ne tartsák már el az ilyen semmirekellő, ingyenélő hulladékokat!

2017. jún. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Hat komolyan pofam leszakad, hogy egy kamasz gyerek mellett nem birsz elmenni dolgozni.

Hany eve elsz mar ingyen, masok nyakan? Es meg hany evig akarsz? Ha felno a fiad, es nem kapsz utana semmit, akkor mi lesz veled, ehenhalsz?

Meg hogy 1 atlagos fizetesnek megfelel osszeg?! Mas heti 40-50-60 orat dolgozik egy atlagos fizetesert, de sokan meg csak ehberert, es toluk is vonjak a jarulekokat, hogy utana ilyen semmirekellok kozott osszak szet mint te vagy!

Szegyeld magad!!!!!!?

2017. jún. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Még borsodban is két marékra vennék fel az embereket az üzemek, busszal hoznak visznek mégse mennek az emberek. mert lusták.
2017. jún. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!