Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátnöm és köztem...

A legjobb barátnöm és köztem vannak gondok, segít valaki?

Figyelt kérdés

Alapból az a helyzet, hogy már több mint 1 éve ismerjük egymást, azóta legjobb barátnök vagyunk. Eleinte nagyon sokáig nem volt semmi komfliktus. De most neki lett egy pasija (elötte is volt már de vele szakított) és mióta együtt vannak nem figyel annyit rám mint elötte, van mikor mintha meg se hallaná amit én mondok, vagy hogy valami gondom van...

Valahogy tudtára kéne hoznom, hogy azért én is létezek még és nekem is vannak érzéseim...

Egyszer már elmondtam neki, akkor egy ideig úgy is volt de most megint ezt érzem...

Valakinek van valami használható tippje?


2010. máj. 19. 11:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Szerezz Te is egy barátot magadnak :)
2010. máj. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mintha az olyan egyszerü lenne..
2010. máj. 19. 12:06
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Tipp.lehet nem ö a megfelelő legjobb barátnő.Vagy csak most egyszerűen szerelmes és ilyenkor az ember rózsaszín ködbe él,meg önző is kicsit.Majd ha csillapodik a szerelme nyugi újból az igazi legjobb barátnő lesz.remélem:)
2010. máj. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
2 válaszoló: Egyértelmüen ö a legjobb barátnö, mindkettönknek van egy közös gondja ezért is tartunk össze és mindig is nagyon jóban voltunk, megértettük egymást. Szóval ilyen válaszokat nem kérek a továbbiakban, hogy keressek mást helyette...
2010. máj. 19. 12:11
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha jó barátnője vegy megérthetnéd hogy szerelmes és nagyon-nagyon sokat akar a szerelmével lenni
2010. máj. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Megértem, de mikor msn-ezünk és fentvan a pasija is akkor nekem jó ha 5 percenként ír valamit és teljesen figyelmen kívül hagy...
2010. máj. 19. 12:14
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Dehát ez tök normális. A szerelem most pár hónapig elvakítja, aztán majd helyrebillennek a dolgok. Szerintem mondd el neki őszintén, amit érzel, ha ő a legjobb barátnőd, megérti, mi bánt.
2010. máj. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%
Hidd el ez a normális
2010. máj. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%
Pár hónap múlva úgyis vége lesz
2010. máj. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha még nagyon a kapcsolat elején van a barátnőd, akkor érthető, hogy most hanyagol Téged. Ez teljesen természetes, most fülig szerelmes. A párjával akar lenni. De hidd el, pár hónap (de lehet nem is kell annyi) és felszáll a köd, beleszokik a kapcsolatba és újra annyit lesztek együtt, mint azelőtt. Csak légy egy picit megértőbb.

Ha unatkozol, vannak különböző fórumok, ott jókat beszélgethetsz, és lehet, hogy lesz, akivel el tudsz menni ide oda. El kellene ütnöd valamivel az időt!


23L

2010. máj. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!