Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » En vagyok tul erzekeny es ez...

En vagyok tul erzekeny es ez a normalis?

Figyelt kérdés
Tegnap volt a 25.-dik szulinapom. A baratom akivel mar 4 eve egyutt elek kulfoldon nem koszontott fel egeszen delutanig es nem is keszult semmivel. Annyira rosszul esik. Se egy oleles, se egy kis figyelem, semmi. Tole vartam volna a legjobban, de akkora csalodas volt. Raadasul tavol vagyok a csaladomtol es annyira szomoru vagyok.
2010. máj. 19. 10:56
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Ket utolso - koszonom szepen a valaszaitokat!
2010. máj. 19. 13:31
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

pároméknál nagyon nem szokás az ajándékozás,még karácsonyra se,de még egy boldog...-t se mondanak,semmi soha...(anyagiak nem akadály itt sem)

erre első közös névnapomon jöttem rá,mikor még a szomszéd is beállitott egy csokor virággal,párom meg csak bézett,hogy minek...

időbe telt mire rájött,hogy adni és kapni is jó...

nah,meg minden január elején kap egy naptárat,benne az összes fontos dátummal...

2010. máj. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!