Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális, hogy vannak...

Ez normális, hogy vannak ilyen érzéseim? Vagy csak túl érzékeny vagyok, ugye?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy néha annyira úgy érzem, hogy le vagyok maradva...25 éves vagyok, házas, nagyon szeretem a férjem, de még nincs babánk.Szeretnénk már nagyon!

A húgom is férjnél van(előbb ment férjhez mint én) és neki nem rég született a picije.Teljesen más temperamentumú mint én, mindig is ő volt a központibb személyiség, és nem is akart egyből babát, de mikor abbahagyta a tabit egyből terhes lett.Mi meg próbálkozunk már pár hónapja és nincs még baba(volt egy vetélésem is).

Ne értsetek félre, egy csepp irigység sincs bennem, nagyon szeretem a húgom, meg a kis unokatesóm, csak néha rám tör ez a hülyeség, hogy le vagyok maradva, és hogy már nagyon szeretnék picit...A szülinapom is, mikor mentünk hazafelé, úgy elsírtam magam...hogy már 25 vagyok...tudom hülyeség, mert vannak akik több éve próbálkoznak és nem jön össze, meg tudom nem kéne hogy kisebbségi komplexusom legyen....csak le akartam írni...


2009. szept. 21. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, mert ha vki annyira várja még annál nehezebben esik teherbe. Ha stresszelsz, az rossza hatással lesz rá. Még csak 25vagy, bőven ráérsz, nincs veszve semmi, ne keseregj, addig is babázz tesód picijével, less el mindent, gyakorolj rajta,h mire te teherbe esel és megszületik a baby profi legyél:)
2009. szept. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy lemaradva eszedbe ne jusson. Kissebbségi komplexust se hagyd kifejlődni, egy nő nem attól értékes hogy tud/ akar gyereket szülni. NE ehhez mérd magad. Én 29 vagyok, és még jó négy öt évig eszembe sincs szülni. És persze nem vagyok értéktelenebb mint más, akinek már van gyereke. Úgyhogy fel a fejjel. Van olyan érzésem is ,hogy te pszichésen gátolod az ügyet, ez süt a soraidból. Szóval több lazaság és minden okés :)))
2009. szept. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Már annyira nem vagyok stresszes mint régebben:)tényleg csak néha tör rám ez az érzés, akkor igyekszem felpofozni magam, és nem bevonulni a fürdőbe és sírni:)

Amúgy sajnos nem tudok babázni,mert külföldön él...

2009. szept. 21. 14:55
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen lemaradva??? dehogyis:) élvezd az életet, járjatok szórakozni, a gyerek meg majd jön akkor, ha úgy érzi, hogy felkészültetek az érkezésére! különben is sokkal jopbb lesz neked, hogy nem te szültél elsőnek, legalább tőle is tudsz majd tanácsot kérni:D emiatt tényleg ne szomorkodj!!:D
2009. szept. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi, aranyosak vagytok:)
2009. szept. 21. 15:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem túlságosan rá vagy(tok) kattanva a babatémára, azért nem jön össze. Próbálj meg kicsit elvonatkoztatni és meglátod hamarabb sikerül.

Lemaradva egyáltalán nem vagy, nyugi!

Sok boldogságot!

2009. szept. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Meg tudlak érteni. 20 évesen vállaltam babát egyetem mellett, mert úgy éreztem, hogy kifutok az időből. Akkora hülyeség, ugye?!

Ajánlom a Hello Baby magazint! Pár hónapja létezik, babatervezőknek szól.

A lényeg, hogy ne stresszelj, mert az tényleg sikertelenséghez vezet. Engedd, hogy Isten, vagy a sors, vagy aki/ami a hited alapja, megajándékozzon azzal, hogy rádbíz egy kis életet.

Tulajdonképpen azzal, hogy a vágy gyökeret vert a lelkedben, már anya vagy.

2009. szept. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ,főleg neked, kedves utolsó!Nagyon jólesett olvasni amit írtál!És megnézem ezt a magazint:)
2009. szept. 22. 12:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!