Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » En vagyok tul erzekeny es ez...

En vagyok tul erzekeny es ez a normalis?

Figyelt kérdés
Tegnap volt a 25.-dik szulinapom. A baratom akivel mar 4 eve egyutt elek kulfoldon nem koszontott fel egeszen delutanig es nem is keszult semmivel. Annyira rosszul esik. Se egy oleles, se egy kis figyelem, semmi. Tole vartam volna a legjobban, de akkora csalodas volt. Raadasul tavol vagyok a csaladomtol es annyira szomoru vagyok.
2010. máj. 19. 10:56
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ti hogy unneplitek a szulinapotok?
2010. máj. 19. 10:58
 2/22 anonim ***** válasza:
60%
Dehiszen délután felköszöntött
2010. máj. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%
Talán beszélj már vele, néma gyereknek...
2010. máj. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%

Talán azért, mert déléutánra tartogatta a meglepit.


De hogy mondjak valamit, nálunk pl anyám rendszeresen elfelejti a szülinapomat, annyit se mond, hogy mukk.


Ha meg mondom neki, hogy szülinapom van, akkor ezt válaszolja. Jaj szegény kislányom, nahát el is felejtettem. Ajándékot se vettem. Na mindegy mostmár, úgy sincs pénzem, nem baj ha nem kapsz semmit? :)

Ettől függetlenül én még sosem felejtettem el az övét.

Napokkal előtte már készülök rá.


És a barátom is olyan, hogy csak akkor tudja ha szólok neki hogy pl: -holnap szülinapom lesz :)

Na erről ennyit.


Szerintem örülj, hogy nem felejtette el.

2010. máj. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
68%
Párom néha elfelejte is rá kell vezetni.De tőle nem igaz kapok semmit, mindig elkölti másra a pénzt.
2010. máj. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Tudta,h tegnap volt. Kivalo anyagi korulmenyek kozott elunk, megsem lepett meg semmivel.

En az o szulinapjara meglepetes bulit szerveztem, vettem neki egy 30-e ft-os pulcsit es megrendeltem neki az `alom kosarlabdajat` amerikabol. Nevnapjara repulojegyet vettem Olaszorszagba.

2010. máj. 19. 11:15
 7/22 anonim ***** válasza:
75%

szerintem örülj neki hogy biztosítja azt hogy ilyen körülmények között élhetsz.

Amúgy mi csórok vagyunk nagyon.De a párom engem is d.u án köszöntöt meg idén.Csak egy ölelést meg egy csokit kaptam.Anyám elfelejtette sőt a testvéreim is.Pedig én mindig megköszöntöm őket,de ez van.....nem mindenki egyforma

2010. máj. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%

DE MIRE JÓ A PÉNZ.. ?.. Ha szeretet nincs!


Én max. egy kis csokit tudok a páromnak venni (meg ő is nekem) szülinapunkkor, de SOSE felejtjük el! A névnapot se, semmit. És minden nap "ünnep" számunkra, hogy együtt vagyunk. A családunkról se feledkezünk meg sose.


A te példád nagyon jó példa arra, hogy pénzzel gyakorlatilag ki lehet törölni a valagat, ha nincs az ember körül senki, aki megöleli.Egy ölelés százszor nagyobb ajándék, mint egy 30e Ft-os pulcsi..

2010. máj. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
62%
Azt irod, nem köszöntött fel egészen délutánig. Most akkor feköszöntött délután? Ajándékot nem kaptál és az hiányzik? Kicsit zavaros a dolog.
2010. máj. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%

Nem mindenkinek egyformán fontosak ezek az ünnepek.Van akinek sokat jelentenek,van akinek nem.Ezt tiszteletben kell tartani.

Az is előfordulhatott egyébként hogy előtte való nap ezerszer emlékeztette magát hogy te legyél az első aznap,azaz az hogy felköszöntsön,de mégis valahogy úgy indult a nap hogy elmaradt.Ez bárkivel megeshet.

2010. máj. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!