Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudozás a kapcsolatokban (? )

Hazudozás a kapcsolatokban (? )

Figyelt kérdés
Ti ,hogy vagytok vele?Mindent őszintén,vagy néha becsúsznak füllentések,kegyes hazugságok?
2010. máj. 19. 01:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Részemről biztosra mondom, hogy nincs hazudozás, semmi olyan nincs az életünkben, ami miatt jobbnak látnám a füllentést, hazudozást. Párom részéről is úgy gondolom nincs hazudozás. Mindent meg szoktunk beszélni.
2010. máj. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
04.03-as tetszik a felfogásod.
2010. máj. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
47%

Milyen érdekes, hogy itt szinte senki sem hazudik :D

Vajon hol lehet akkor a sok hazudozó? :o

Jó ez az oldal, szeretek itt lenni, mert itt mindenki tökéletes :D

2010. máj. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Már megint itt egy megmondóember, aki tudja, hogy én biztosan nem az igazat mondom..... huhh....
2010. máj. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Azért tettem fel a kérdést mert érdekel a téma.Nem mások életébe akarok beleszólni,mert amúgy sem lenne hozzá közöm,de a környezetemben olyan párok vannak együtt hogy szörnyű nézni amiket művelnek egymással.Hogy vajon az ilyen emberek tudnak egyáltalán szeretni tiszta szívből ŐSZINTÉN?Mert akit szeretünk,hogy bírjuk el lelkiismerettel,ha hazudni kell neki,szegény meg még el is hiszi?És az a legcsúnyább,hogy vannak olyan esetek mikor az egyik fél már beteges hazudozó és elhiszi a saját hazugságait:(Sajnálatos dolog,hogy sok hazug kapcsolat van,talán akkor nem lenne ennyi válás,szakítás.

Nem vagyok én sem egy szent,mert fiatalabb koromban bizony volt,hogy becsúszott 1-2 "füllentés",de ma már érettebb fejjel ezt máshogy látom,nekem nem fér bele sem a nagy sem a kicsi hazugság egy kapcsolatban.Mert ahol van kicsi,ott lesz nagy is....

2010. máj. 19. 12:53
 16/17 anonim ***** válasza:

Én ugyan fiatal vagyok, de jelenlegi párommal mindig őszinte vagyok. Talán néha túlságosan is őszinte...ami a szivemen a számon, sokat nem köntörfalazok.

Nem mondom, hogy nem volt, hogy "kegyes hazugsággal" álltam elő, de soha nem volt semmi olyan lényeges dolog amit hazudtam, eltitkoltam, magamban tartottam. Mindent Vele beszélek meg, ő a "legjobb barátnőm". Bármi történik velem ő az első aki megtudja. Lényeges döntéseket együtt beszélünk meg, és még a nem lényegeseket is:P :)

Szerintem az őszinteség és a bizalom a kapcsolat alapja!!!

2010. máj. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Milyen érdekes, hogy mindig előkerül egy-két, magát realistának valló, valójában pesszimista, esetleg megkeseredett megmondóember!

Vajon mi alapján gondolják, hogy őszinteség (hűség, igaz szerelem, tartós kapcsolat, jó házasság) stb. nem létezik?

Talán magukból kiindulva?

2010. máj. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!