Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudozás a kapcsolatokban (? )

Hazudozás a kapcsolatokban (? )

Figyelt kérdés
Ti ,hogy vagytok vele?Mindent őszintén,vagy néha becsúsznak füllentések,kegyes hazugságok?
2010. máj. 19. 01:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

Kábé az egész kapcsolatom egy hazugságnak tűnik sokszor...


Egy szerepnek ami egyre kényelmetlenebb, pedig marhára nem így indult...


Aztán ide jutott..

2010. máj. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs... Persze az ördög nem alszik, sok érdekességet láttam, hallottam, de 99,9 százalék, hogy nincs. Részemről biztos nincs.
2010. máj. 19. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én töltöttem jó kis időt egy idült hazudozóval...ma már tudom, hogy semmi értelme hallgatni a baromságokat és mivel Anyám úgy nevelt mondjam az igazat akkor sem tettem mást és most is magamhoz hűen élek.

Nem hazudok mert bacott rossz az emlékező tehetségem de figyelek amit nekem mondanak...arra bezzeg emlékszem.

A férjemmel olyan a kapcsolatunk, hogy tudom, vakon megbízhatom benne. Sokmindent megbeszélünk amit más inkább a haverjával vagy barátnőjével osztana meg. Sok időt töltünk együtt mert szeretünk együtt lenni...nincs értelme hazudozni mert marha ciki ha kiderül. Én inkább felvállalom ha hülyeséget mondtam.

2010. máj. 19. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én másfél évig nem hazudtam, azt hittem, a barátom sem, csak utólagos elszólásokból derült ki, hogy anno nem a haverhoz ugrott be, hanem a volt barátnőjéhez, hogy titokban cigizik, olyan dolgokat árult el rólam másoknak, amikről csak ő tudott és úgy hallottam vissza... :( Hát, nem tudom... én nem szoktam se füllenteni, se hazudni egy párkapcsolatban. A kedvesem azért a kedvesem, hogy megosszam vele a gondolataimat, ő előtte nem kell szépen mosolyogni, ha éppen nem úgy gondolom.

Sajnos a többség ezt nem így gondolja :(


L,21

2010. máj. 19. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

Régebben, míg ifjú voltam és bohó, bizony titkolóztam, és ha nagyon ki akarták szedni belőlem, bizony kénytelen voltam valamit kitalálni és azt előadni. Aztán rájöttem, hogy a hazudozás knrvára fárasztó dolog, mert ahogy a mondás is tartja a sánta kutyáról, nagyon könnyű lebukni.


Mégpedig azért, mert az ember egyszer ezt, máskor amazt hazudik, aztán eltelik egy kis idő, és természetesen nem emlékszik már rá, mikor mit hazudott, mert _neki_ nem fontos, viszont akinek hazudott, _annak_ fontos az ominózus esemény, így megjegyzi a hallottakat.


A baj akkor kezdődik, amikor kiderül, hogy ez meg az annak idején nem így volt előadva. Innentől a sánta kutya máris megelőzte a hazudozót.


Ezt egy idő után meguntam, és elhatároztam, hogy teljesen őszinte leszek mindenkivel. Ami a szívemen, a számon. Azóta egy kezemen meg tudom számolni az emberi kapcsolataim számát, és az itteni lepontozásomból is kiviláglik, bizony sokaknak nem tetszik, ha az igazat mondják, mert az fáj.


De nem nekem. Ha lepontoz, lepontoz; 0-nál lejjebb úgysem mehet, viszont önmagát becsapja, mert nem tud szembenézni az igazsággal.


1000 emberből 1 képes erre.

2010. máj. 19. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Én úgy vagyok vele, h. egy kapcsolat arról szól h. őszinték legyünk.Én ezért inkább nem csinálok semmi olyat ami miatt hazudnom kellene, hisz nincs értelme akkor annak akpacsolatnak.Persze füllenteni füllentettem már, illetve ha nem tudom elmondani,mert csak veszekedés lenne belőle vagy nem értené meg akkor bersze becsúszik.Pl.Náluk ez akkor fordul elő, ha egy kicsit féltékeny vagyok, akkor most már nem mondom inkább,hanem megtartom magamnak, vagy ha nagyon jó akart lenni szex közben akkor kicsit szépítek, h. jó volt,de volt már ennél jobb is(pl.)De sajnos nekem nagyon sok olyan barátom volt aki hazudott.De egyszerűen nem értem az ilyen embereket, hisz ha szeretek valakit,akkor miért?Egyszerűen miért kell olyat csinálni, ami miatt hazudni kell.Pl. sokkal jobban értékelem azt aki bevallja h. igen taklálkoztam ezzel és azza és ezért és ezért, nem pedig kitalál valami szép mesét, mert akkor inkább legyünk külön és akkor már nem kell meséket kitalálnia.
2010. máj. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
87%
az őszinteség nagyon fontos dolog egy kapcsolatba de azért nem mindent kell a másik orrára kötni. de ha a társ nagyon megértő akkor meglehet mindent vele beszélni ,de fő az óvatosság ha nagyon őszinte akarsz lenni . amúgy meg egy hazugságokon alapuló kapcsolatnak nincs jövője
2010. máj. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
nálunk nem lenne hazugság az én részemről, de férjem folyamatosan ezt teszi, és már nem tudom mit higgyek el neki,
2010. máj. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én mindent elmondtam páromnak. Egy idő után úgy változott,hogy ha elmondtam az igazat ,vagy a gyerekeink,mindig belénk kötött,morgott stb. Nehéz volt gyerekekkel megbeszélnem,hogy így se hazudjanak,inkább dolgokat csak egymás között beszélünk meg,és páromat kihagyjuk belőle. Rossz érzés ,még ez is.
2010. máj. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Tisztességes vagyok vele,ezért nem kell hazudnom.
2010. máj. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!