Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám nem normális? (...

Az anyám nem normális? ( TÉNYLEG nem normális )

Figyelt kérdés

Több oka is van...

63 éves. Nekiállt bevágni mások elé a buszon. Nem érdekli hogy terhes nő áll-e előtte vagy akárki, elsötétül előtte a világ és mintha csak azt látná hogy neki hely kell.

Gyógyszertárban furakodik.

Ha elmegyek vele boltba akkor olyan mintha a csicskása lennék körülbelül és iszonyú böszmén nézek ki vele mert én húzom a kocsit anyu meg kering a boltban mint gólyaf*s a levegőben. Ha együtt sétálunk nem szól hozzám semmit csak ha vinni kell a táskáját. Némán megyünk.

Állandóan rohan, kapkod amivel engem a világból kilehet kergetni.

Logikátlanul csinál mindent, ilyen erőltetetten.

Ha emberekkel kell beszélnie akkor bevan feszülve teljesen, ( ha idegen ) mert hogy mit fognak gondolni róla?..

Jó elismerem sz*r élete volt de erről nagyrészben ő tehet szerintem.

Viszont én már nem bírok együtt élni vele.

Csesztet hogy ne nyitogassam a hűtőt ( 2 mp-re nyitom ki hogy kivegyem a kaját), találkozom egy fiúval akkor megy a duma hogy " Biztos lefekszel vele.. ki fog használni.. meg fogod bánni..szégyellni fogod magad.. nem fogod lemosni magadról"

2 éve nem voltam együtt senkivel amúgy szóval nem mondhatjátok hogy biztos okkal mondja..

Állandóan be van stresszelve és mikor lecseszem emiatt hogy álljon már le mert rám is rám ragassza akkor még neki áll feljebb mert hogy ő csak elővigyázatos, mindenre gondol stb stb.De hogy lehet így élni basszus?

Annyira zavar. 2 külön világ vagyunk... Elegem van ebből

Elköltözni sajnos nem tudok még..

21/L


2017. jún. 14. 08:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%
Ebben a sztoriban semmi olyat nem láttam, ami különösen kirívó, vagy kifejezetten idősebbekre lenne jellemző. Bevág a buszon meg hasonlók - ennyi erővel a fél ország elmebeteg lenne, de a bunkóság nem pszichiátriai kategória. Kérdező, te meg biztos, hogy nem az anyád miatt hagytad ott az egyetemet, mert akkor nem egy másik szakot akarnál elkezdeni, elölről. Lehet, hogy az unatkozó 12 évesek, meg a szellemi kihívásokkal küzdők beszopják a sztoridat, én nem.😀 Ha ennyire sz@r otthon, szakadj le a köldökzsinórról, a magad lábán állva talán rájössz, mitől stresszes az anyád.
2017. jún. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolso!

Majd ha veled is uvoltoznek mikor hazamesz hevegere allandoan,megallas nelkul,vegig akkor megneznelek teged is ;)

Sehol nem erezhettem otthon magam.

Sem itt sem a masik varosban.

Total uj eletem volt ott es o nem tamogatott.

Egy embert nem csak anyagilag kell tamogatni hanem lelkileg is....

En ettol roppantam ossze.

2017. jún. 14. 11:06
 13/17 anonim ***** válasza:
57%

Pedig az elég feltűnő, hogy nem ugyanazt a szakot akarod, hanem egy másikat. Te anyádra hárítasz mindent. A telefon miattad romlott el, vedd tudomásul. És az, hogy ezt mással is közli, az még nem a világ vége, de neked valamiért kellemetlen. Nem nagyon vállalsz semmiért sem felelősséget, ugye?


Végül is csak felnevelt ez a szerencsétlen, akit itt most kibeszélsz. De galád... Ha lenne benned szeretet, akkor nem ezt lépted volna meg, hanem anyáddal kezdesz párbeszédet.


Költözz el. Állj a saját lábadra és mentsd meg anyádat magadtól. Bár a felnőtteskedés nálad kimerül abban, hogy szapulod anyád.

2017. jún. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
66%

"Majd ha veled is uvoltoznek mikor hazamesz hevegere allandoan,megallas nelkul,vegig akkor megneznelek teged is ;) "


Dolgoztam egyetem mellett - elsősorban hétvégén-, úgyhogy jó, ha havi egyszer láttak otthon. Értem én, hogy nehezen jöttök ki egymással, csak épp ezen nem segít az, ha itt szidod el az anyádat mindenféle elmebetegnek. Miután apáról nem esett szó, felteszem, egyedül nevel - anélkül, hogy mentegetni akarnám, talán gondolj bele, hogy ott vagy 21 évesen, végzettséged nincs, rá vagy szorulva anyagilag, ő meg megy kifelé a munkaerőpiacról, mert 50 felett egyre nehezebb elhelyezkedni, ha véletlenül elveszíti a munkahelyét. Magabiztosan kijelented, hogy ő tehet a sz..r életéről - már megbocsáss, te mit tettél a saját életed rendezéséért? Mert anyura vinnyogni és mutogatni a legkönnyebb, érdemben cselekedni egész más tészta.

2017. jún. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
62%

Én semmi olyat nem olvastam a kérdezőtől, ami anyukája kapcsán "öregség-specifikus" jellemző volna. Már bocsánat, de másokkal bunkó már fiatalon is tud lenni valaki. Nagyon valószínű, hogy fiatalon sem volt kifejezetten jó természete, és persze, ez már csak rosszabb lesz.


Viszont az sincs rendben, hogy becsmérled, kiidegelitek egymást, mégis vele laksz. Én értem, tapasztalatból tudom, hogy milyen nehéz albérletben élni, de mégis az lesz a megoldás.

2017. jún. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
40%
Na ezért nem kell 40 felett szülni...
2017. jún. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
40%

Egy elkényeztetett kis hülye vagy.

Semmi olyat nem olvastam, ami aaaannyira fura lenne, busz, patika, idrgenek, üzletbem bevásàrlás -gyanítom pl nem te vagy az egyetlen, aki tolja a bev.kocsit :Xd

Jó, pasi fronton a gondolkodása nem vm pozitív -egy oda.

DE: szóval a nem normális anyád egyedül (apád normális, ő merre leledzik?) fizette a költségtérítéses egyetemedet, amit most otthagytál, mert kb nem bírtál a vizsgaidőszakkal?

Azért is akarsz jövőre MÁS szakra, államilag finanszírozottan menni! Srnki nem hagy ott, csak úgy 1 évnyi vizsgát, csak az, akinek nincs meg 😁😁.

Jártál 1 évet egyetemre, aztán te vagy az anyakirálynő.

Nem lehet, hogy anyud idegből azért emlegeti fel a hülyeségeidet, mert semmiért nem vállalod fel a felelősséget? Miért nem írsz kicsit megfoghatóbb dolgokat a vitáitokból, ne ilyen pitiáner ökörségeket?

Azért a 63 éves anyád csak felnevelt, nem?

2017. jún. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!