Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám nem normális? (...

Az anyám nem normális? ( TÉNYLEG nem normális )

Figyelt kérdés

Több oka is van...

63 éves. Nekiállt bevágni mások elé a buszon. Nem érdekli hogy terhes nő áll-e előtte vagy akárki, elsötétül előtte a világ és mintha csak azt látná hogy neki hely kell.

Gyógyszertárban furakodik.

Ha elmegyek vele boltba akkor olyan mintha a csicskása lennék körülbelül és iszonyú böszmén nézek ki vele mert én húzom a kocsit anyu meg kering a boltban mint gólyaf*s a levegőben. Ha együtt sétálunk nem szól hozzám semmit csak ha vinni kell a táskáját. Némán megyünk.

Állandóan rohan, kapkod amivel engem a világból kilehet kergetni.

Logikátlanul csinál mindent, ilyen erőltetetten.

Ha emberekkel kell beszélnie akkor bevan feszülve teljesen, ( ha idegen ) mert hogy mit fognak gondolni róla?..

Jó elismerem sz*r élete volt de erről nagyrészben ő tehet szerintem.

Viszont én már nem bírok együtt élni vele.

Csesztet hogy ne nyitogassam a hűtőt ( 2 mp-re nyitom ki hogy kivegyem a kaját), találkozom egy fiúval akkor megy a duma hogy " Biztos lefekszel vele.. ki fog használni.. meg fogod bánni..szégyellni fogod magad.. nem fogod lemosni magadról"

2 éve nem voltam együtt senkivel amúgy szóval nem mondhatjátok hogy biztos okkal mondja..

Állandóan be van stresszelve és mikor lecseszem emiatt hogy álljon már le mert rám is rám ragassza akkor még neki áll feljebb mert hogy ő csak elővigyázatos, mindenre gondol stb stb.De hogy lehet így élni basszus?

Annyira zavar. 2 külön világ vagyunk... Elegem van ebből

Elköltözni sajnos nem tudok még..

21/L


2017. jún. 14. 08:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Tipli, baromi gyorsan! Öregségi hülyesége van, ez csak rosszabb lesz.
2017. jún. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%

Ezt elmentem, és bemásolom minden 40+ vén szatyornak, aki kitalálja, hogy szülni akar, és ő igenis fitt 60 éves lesz, aki nem teszi tönkre a gyereke életét.


Kérdező: ez csak rosszabb lesz.

Engem már csak az vigasztal, hogy a mi családunkban korán halnak.

2017. jún. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Jaj azt elfelejtettem, hogy nem nézi hogy ki van körülöttünk, anyu a városban is képes lejáratni engem.

Egyszer 2 éve véletlen beleejtettem a telefonom a vízbe és elment a garanciája.

Most megakarjuk csináltatni és anyu keresett egy embert aki megtudná.

Ilyet írt neki : " a garancia elment a lányom jóvoltából.."

Tehát olyan felesleges szövegeket ír ami csak arra jó hogy engem lejárasson.

Bármit csinálok semmi nem jó.

Otthagytam most az egyetemet mert minden egye hétvégén mióta elkezdtem ( szeptember ) ment az üvöltözés hogy hagyjam itt mert nem bírja ( dolgoztam én is mellette de valóban nem volt elég ) stb stb..

Itthagytam. Akkor ment az üvöltés hogy mi lesz így belőlem, minek hagytam ott. Mikor mondtam hogy miért akkor azt mondta hogy ÉN VAGYOK a hazug ( véletlen sem ő ) mert miért állítok ilyeneket...

Aztán holnap kezdek az új munkahelyemen és mondtam neki hogy én jövőre szeretnék elkezdeni egy új szakot államilag támogatottal, nem tetszik neki.

Soha semmi nem tetszik neki és olyan ferdén látja a világot szerintem..

KIIDEGEL.

2017. jún. 14. 09:15
 4/17 anonim ***** válasza:
37%

Ne haragudjon meg senki, de a negyvenes éveiben senki sen vén szatyor még. Minden szervezet más és nem mindenki lesz olyan, mint a kértedő anyja. Nagyapán 73 évesen még a saját vállalatát vezeti, 4 nyelven beszél és nem kottyan meg neki egy félmaraton. Mégsem ilyen minden kortársa.

Kedves kérdező! Szerintem lépj ki a "csicskája" szerepből. Mondd meg neki, hogy ne viselkedjen így veled. Hogyha hisztizik, hagyd ott, mert felnőtt ember.

2017. jún. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

1. tölts kevés időt otthon

2. költözz el

3. bár ez nem szorosan ide tartozik, de tanulj

2017. jún. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

költözz el. A kapcsolatot nem kell vele megszakítani, hívd fel telefonon, hogy van, meg heti egy-két alkalommal látogasd meg, de itt az ideje külön élned.

Mind a ketten felnőttek vagytok. Attól hogy anya-lánya, még nem jelenti magától értetődően, hogy jól kijöttök.

2017. jún. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
5%
Nyugi te is ugyanilyen leszel! Már most sem vagy különb!
2017. jún. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
20%
:(
2017. jún. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
30%

A leírtaknak semmi köze ahhoz, hogy 40 körül szült a mama vagy hogy most 60 felett van.

Sajnos kissé kellemetlen a természete, ami az évek múlásával sem fog javulni. Egyetlen megoldás a különköltözés bármi áron. A mama/lánya kapcsolatnak előnyére fog válni, így viszont egyre inkább elmérgesedik.

2017. jún. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Öregszik. És ezek a dolgok csak fokozódni fognak. Gyakorlatilag generációs különbség van köztetek, az anyukád nagymamád korú. Ez sokszor okoz nehézséget- jóeséllyel most is ez a helyzet. Költözz. Sürgősen. Keress melót, bérelj ki egy szobát és viszlát. Tán furán hangzik, de az én anyám és köztem lévő kapcsolatot pontosan ez mentette meg és hozta helyre. A költözés.
2017. jún. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!