Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolatod apád...

Milyen a kapcsolatod apád élettársával? 18/F

Figyelt kérdés
nekem jó mehetek ebédre is ha akarok

2017. jún. 9. 09:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szar.

Miért?

Mert féltékeny volt rám, és cirka öt együtt töltött év alatt tönkretett. Annyi bántást senkitől nem kaptam, mint tőle, és úgy húztam el, amint tehettem, hogy az nem igaz.


Ennek hat éve, azóta kétszer-háromszor találkoztunk, de "nem érti, miért kerülöm". Hát nem kerülöm, csak épp látni sem akarom soha többet.

Okés, hogy ő akart apától gyereket, de ne rajtam verje már le, amiért apa nem akart 50 évesen másodszorra is apuka lenni.

Persze ez nem jutott el az agyáig, hogy erről nem én tehetek, így naponta megalázott, leszólt, kigúnyolt, és idiótának titulált. Persze mások előtt meg mézesmázaskodott, de kettesben nagyon durván lehordott minden szarnak, és még el sem költöztem, már kidobálta minden cuccomat és festették át a szobát a mostohaöcsémnek.


Pluszban mikor szétmentünk az exemmel és nem volt hová mennem, kijelentette, hogy őt nem érdekli, de oda nem mehetek. Apa meg csak bólogatott rá, felőlük a híd alá kerültem volna, ha egy rokon nem fogad be.

2017. jún. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nagyon jó, sok mindent meg tudok vele beszélni amit apával nem. Anyum volt élettársával is jó volt, ők szétmentek már sajnos de mi néha dumálunk, nem sokat, mert anyu megsértődne.

22/n

2017. jún. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Jó, hisz ő az édesanyám
2017. jún. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!