Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolatod apád...

Milyen a kapcsolatod apád élettársával? 18/F

Figyelt kérdés
nekem jó mehetek ebédre is ha akarok

2017. jún. 9. 09:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

19 eves lany vagyok, nekem is nagyon jo :) hetvegente szoktam apanal lenni, teljesen csaladkent mukodunk mar evek ota, jol kijovok az elettarsaval, van h kettesben megyunk el ide-oda.

anyaval elek, az o uj parjaval ugyanez a helyzet, nagyon birjuk egymast, es mivel ugyanazt a sportot uzzuk, es rajongunk erte, gyakran jarunk meccsre meg ilyesmi.

2017. jún. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hányni tudnék attól, ahogyan a szüleim a válásukat intézték. Azért is nem igazán kerestem apámmal a kapcsolatot, egy idő után, miután elváltak, mert állandóan mentek a "biztos két kapura játszol", és hasonló megjegyzések. Egymással nem voltak hajlandóak felnőtt emberek módjára beszélgetni, ezért jóformán az összes frusztrációjuk rajtam csapódott le. Ezután úgy döntöttem, hogy a lelki béke érdekében akkor nem találkozom apámmal. Igazából ő sem keresett utána, sem engem, sem a tesóm, szóval nagyon nem rázta meg a dolog.


Ebből kifolyólag tüzetesebben nem ismertem meg az új élettársát sem.


Szintén 18F.

2017. jún. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
2: es miert csak apadra vagy kiakadva ha mindketten ugyanugy gorenyek voltak?
2017. jún. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Most már nekem is jó. Kamaszkoromban, mikor összejöttek, akkor voltak súrlódások, de már jócskán felnőtt vagyok és minden ok.
2017. jún. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jobb, mint apámmal :)
2017. jún. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5%
Szerinted miylen a kapcsolat? 36 éves dekorativ nő, én meg 29 éves sportos férfi vagyok...
2017. jún. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nekem nagyon rossz.

szerintem utál. xD

2017. jún. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
dugod apád élettársát? az igen XD
2017. jún. 9. 12:39
 9/13 anonim ***** válasza:

Engem utál. De én is őt. Mondjuk ő nem nyiltan csinálja, mert ahhoz gyáva.

De amit anyuval próbáltak csinálni (megpróbálták kiforgatni mindenéből, holott apám csalta meg), azt nem tudom megbocsátani.

2017. jún. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó a kapcsolatom vele, de nem szoktunk gyakran találkozni. Max. évi 3-4-szer, messze lakunk egymástól. Az előző nőt egyáltalán nem kedveltem, és ő se engem, bár akkor még gyerek voltam. :D


20/L

2017. jún. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!