Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesanyámmal élek, amióta...

Édesanyámmal élek, amióta élettársával összeköltöztek lelkibajom van, mert mindig engem csesztet (az élettársa). Gondolkodtam már hogy apámhoz költözök . Megtehetném? Mert már nem sokáig bírom .15F

Figyelt kérdés

2017. márc. 21. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mivel csesztet az élettársa? Mondd el anyudnak ezt. Egyébként meg próbáld meg elfogadni a dolgot, biztos nem véletlen lett az élettársa.
2017. márc. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szolj neki, aztán ha mázlid lesz, lesz változás ha nem , évekig szpsz, mint sokan mások.


Apának az élettársa is utált, féltékeny volt rám, már elláköltöztem de nem örül ja apa találkozna velem, inlább gyors kitalál vmi kifogást.

2017. márc. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!