Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még boldog, és jól...

Vannak még boldog, és jól működő házasságok, egymáshoz kölcsönösen hűséges házastársak?

Figyelt kérdés
A környezetemben azt tapasztalom, hogy nagyon sokan csak azt hiszik, hogy boldog házasságban élnek, sokan hirdetik, hogy ők tűzbe mennének a párjuk hűségéért pl, és viszont konkrétan tudom, hogy bizony megégetnék magukat abban a tűzben.
2010. máj. 18. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt van az enyém rögtön. De majd mindjárt jön a férjem is, és elmagyarázza, hogy ő férfiként miért nem csalna meg engem sosem. Nos, hát ugyanazért nem csalnám meg én is őt... :)
2010. máj. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem vannak ilyen ismerőseim.

irigylem is őket.

2010. máj. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én házasságom is ilyen - mármint a pozitív dolgok, amit leírtál.

De milyen választ vársz? Hiszen leírod, hogy az isemrőseid közül sokan úgy gondolják, hogy tökéletes a házasságuk, TE mégis tudod, hogy nem az...

Mi is csak azt tudjuk leírni, hogy milyennek gondoljuk a miénket. Aztán ki tudja, lehet hogy a miénkről is tud valaki valami mást :-)

2010. máj. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Van pl. egy kedves ismerősöm, akik amolyan szép párként élnek. Megvan mindenük, szép gyerek, lakás, kocsi. Szinte mindenkinek az a véleménye róluk, hogy ideális pár. Ehhez képest a feleség nemrég elárulta, hogymost készül házasságot törni, mert kb két éve semmi szex nincs közöttük, mert a férje nem igényli, és nem is hajlandó erről beszélni.

De van olyan férj ismerősöm is, aki simán ágyba vinne, ha hagynám, miközben a felesége gyereksétáltatás közben ódákat zeng az ő hűséges kis férjéről. Néha azon gondolkodom, hogy nem érzi a feleség, hogy tévedésben van? Vagy nem akar róla tudomást venni, vagy csak nekem akarja azt közvetíteni, hogy minden oké? netán úgy gondolja, ha sokat mondogatja, tényleg rendben lesz minden. Így értitek a gondolataimat?

2010. máj. 18. 15:27
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
14-évig álompár voltunk, nem csak kifelé, hanem magunk közt is. Rengeteget beszélgettünk, nevettünk együtt. Mindenki irigyelt az ismerőseink körében. Kézen fogva jártunk, ami ritka manapság ennyi év házasság után. 2 szép gyerek, lakás, kocsi minden. Aztán jött a 20 éves ...no comment. 1 hónapja váltunk el! Pedig azt hittem örökké fog tartani.
2010. máj. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!