Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak,...

Szerintetek mit csináljak, hogy ez változzon?

Figyelt kérdés
Nemrég halt meg anyukám (pár hónapja) és azóta nagyon rosszul érzem magam...minden percben rá gondolok, egyszerűen mindenről ő jut eszembe.Nagyon kedvetlen lettem legszívesebben egész nap az ágyban feküdnék és nem csinálnék semmit, a barátaimhoz sincs kedvem, nem akarok kimozdulni, csak egyedül akarok lenni, a tanulásra se tudok koncentrálni.Elegem van mindenből és mindenkiből...
2010. máj. 18. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Te gyászolsz,ami teljesen érthető.Ahhoz hogy jobban érezd magad legalább egy évnek kell eltelnie.Gondolj rá sokat, és sírj amennyit akarsz mert ez része a feldolgozási folyamatnak,ez most segít neked.

Részvétem.

Én is elvesztettem az apukámat 3 éve....

2010. máj. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%

A gyász ezzel jár.

Sírd ki magad, aztán engedd el az apukád.Fogaddd el hogy az élet sajnos ilyen

2010. máj. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!

Részvétem!


sírj ha jól esik,de tessék kimozdulni,anyud se szeretné,h ilyen állapotban legyél!

Gondolj rá,és sokszor eszedbe fog juttni,mikor apum meghalt,akkor még a boltba is képes voltam elbőgni magam,mikor a kedvenc felvágottját megláttam stb...lassan 3 éve halt meg,de még iszonyat nehéz..

2010. máj. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, hát igazán részvétem. Egy szülő elvesztése biztosan iszonyatos fájdalom lehet,habár én ezt még nem éltem át, de a mamám tavaly halt meg. Szerintem is érthető a dolog, hiszen fáj ami történt és a lelked egy része nem tudja majd ezt feldolgozni lehet,hogy soha.De gondolj anyukádra sokat, a szép emlékekre és amikor vele voltál.Fájni fog ha sokat gondolsz rá de attól kicsit majd úgy érzed ,hogy ott van melletted. A gyász nehéz dolog,mindenki maga tudja hogy mit érez vagy mire van szüksége,de azért próbálj meg kimozdulni egy kicsit.Idővel enyhülni fog a fájdalom,de elmúlni nem fog,de szerintem nem is kell,hiszen amíg fáj addig emlékezel rá igazán.
2010. máj. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!