Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tönkre tettem A feleségemmel nagyon csúnyán ossze vesztünk ő 25 én 28 kicsit több mint egy éve vagyunk házasok. Van egy 3 hónapos kislányunk, amióta megszületett a feleségem telljesen kifordult magából. Sokat vitatkoztunk szó szerint semmiségeken. Bevallom eleinte nem sokat Segítettem a baba körül mert annyira kis törékeny volt nem mertem hozzá érni, azt sem tudtam mit kell csinálni. Mikor 2 hetes lett a pindur engem akkor műtöttek derék tájon. Még nehezebb lett itthon minden. Mióta vissza mentem dolgozni, azota még roszabb lett a helyzet. Mert természetesen mikor szabados vagyok igyekszek minel tobbet Velük foglalkozni. Amikor dolgozok 6-18-ig akkor is fel kelek éjszakánként meg etetni a pindurt, még sem elég. Nap mint nap elmosogatok fel takarítok. Az udvart is karban tartom. Jó a mosást nem válalon, de hát automata a mosógép. A lényeg a lényegen hogy nagyon ossze vesztünk egy egyszerű fűnyírás miatt. Sok csunya és részben nem valós dolgokat vágtunk ehymas fejéhez. Én másnap bocsánatot kértem ő meghallgatott, de mondta ő nem kér mert nincs miértEz történt kb 5 napja én megígértem hogy megváltozok, vele is sokkal tobbet fogok foglalkozni meg a picivel még többet. Habár az etetésen a pelenkazason a furdetesen és altatáson kívül mem sok mindent lehet csinálni egy ilyen pindurral. A lényeg hogy a feleségem nem akar megbocsátani egyáltalán. Azt mondta többé nem tud bizni abban hogy megváltozik, és kioltem a szerelmet belőle. Kérdezte tegnap hova megyek ha megis úgy dönt hogy mennem kell?! Csak annyit mondtam nemtudom, sehova mert ha nem ellhetek azzal a 2emberrel akik miatt értelmét látom a minden napi küzdelmeknek, akkor Nélkülük nem is akarok. Ezzel csak olajat öntöttem a tűzre. Félek mindennek vége. Mit tegyek?..
2017. jún. 5. 06:59
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és még. Annyit hogy sajnos én a családomtól 400 kmre élek és nem tudom kivel megbeszélni. Mert mindenkitt ellenem fordított a par nap alatt. 😞
2017. jún. 5. 07:04
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy csak a hormonok játszanak most az érzéseivel. Kérdezd meg mik az elvárásai feléd, kinek mi legyen a "dolga", aztán segíts amennyit tudsz (bár szerintem most is pont eleget segítesz). Öngyilkossággal meg soha ne fenyegetőzz, mert az komoly lelki zsarolás, soha nem lesz veled őszinte, ha félnie kell a következményektől.
2017. jún. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

De miért haragudott meg rád mégis ennyire, ha azt írod, hogy mindenben segítessz, amiben tudsz..?

Vagy nem írtál le mindent vagy ő túloz el valamit.

2017. jún. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Ezek alap dolgok, hogy megcsinálod, nem kell külön hálásnak lennie. Szerintem van itt még valami a háttérben. Szex működik köztetek? Körös programok, séta, kirándulás, tópart stb. Már az is jó, ha elmentek sétálni és kiültök egy kávázóba, hogy meglegyen a kimozdulás. Azt babával is lehet, nem kell burokba tartani.
2017. jún. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%

Na most megis mit var el a feleséged? Ennel mj tobbet tehetsz? Ő mit csinal azon kivul hogy szoptat? Mert amint irtad o max szoptat es főz. Előjőtt belőlle a véranya? A gyerek miatt hazasodtatok össze?


Öngyilkos meg ne legyél. A leírtak alapján megteszel mindent ami elvárható. Igaz ha még főzöl is, és a baba tápszeres rá mar semmi feladat nem marad.

2017. jún. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Valószínűleg megrendült a bizalma benned, és úgy érzi, hogy minden felelősség a gyerekkel kapcsolatban az ő nyakában van. A hormonok is dolgoznak benne, ezt vedd figyelembe, neki is biztonság kell most, érzelmileg is, amit nem kapott meg. Csalódott. Pici volt és törékeny, de valakinek meg kellett fognia, nem? A feleséged is valószínűleg ugyanígy érzett, mégis egyedül maradt a problémával, hiszen a gyereket el kellett látni. Amiket felsoroltál pedig tényleg alap, te is ugyanúgy szülő vagy, nemcsak ő, ráadásul te nem kell, hogy egész nap a gyerek igényei körül ugrálj, míg neki nincs lehetősége letenni a lantot. Ez közös teher, amiből nyilván ő vállal többet, mert ő van vele otthon, meg ő az anya, fizikai kapcsolatuk van, de ez nem azt jelenti, hogy te megengedheted magadnak, hogy vendégként legyél jelen az életükben, és dicséretet kapj, ha teszed a dolgod.
2017. jún. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Fűnyírás miatt? Azon meg hogy lehet összeveszni... hiányos a sztori...

Most öszinte válaszokat akarsz, vahy a szokásos "neked van igazad" es társai lasajnáló válaszokat.... mert eddig olyat kaptál....

2017. jún. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Először is biztosíts neki időt, amíg ki tudja magát pihenni és rendbe tudja szedni magát, természetesen gyerek nélkül. Aztán üljetek le beszélgetni.
2017. jún. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha az minden, amit leírtál, én elmennék pár napra, gondolkodjon és higgadjon le - meg te is.

Aztán vagy megbeszélitek vagy elváltok.

(Lehet, hogy szülés utáni depressziója van, de az sem mentség mindenre.)

2017. jún. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat volt köztük hasznos is meg kevésbé hasznos is.
2017. jún. 5. 13:55

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!