Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja? Miért csinál...

Mi lehet a baja? Miért csinál ilyet?

Figyelt kérdés
Anyukám állandóan kiabál,hangosan beszél(telefonba is!!),és mikor mondom neki hogy halkabban,mert nagyon hangos,mindig mondja hogy Ő nem kiabál,nem is hangos!! A falhoz dobál mindent,kekeckedik mindenkivel,állandóan ő kezdi el a vitákat! Amúgy nyugodt család vagyunk,csak anyukám ilyen!! Van mikor bolond,úgy ébred fel,és akkor egész nap nem lehet hozzászólni,mert letépi a fejünket! Nem iszik,nem csinál semmit,pia szagot sem éreztem rajta,csak nagyon idgesítő!!
2010. máj. 17. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:

náluk is hasonló a helyzet. mindenesetre sokan mondják, hogy ha valakivel szigorúak a szülei, meglátszik a viselkedésén hogy "jobb" (vagy intelligensebb) mint a többi.

csak kitartást tudok kívánni :)

2010. máj. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sorstársam!

Én anyukám is ilyen....pont ilyen..

Lehet halláskárosodása is de idegbeteg.

Én anyum változásra képtelen..inkább próbálj önállósulni és el onnan! xD

2010. máj. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Enyém sem tud megváltozni,szerintem nem is akar/na! :S Lehet hogy halláskárosult egy kicsit,mert lassan ordítanom kell neki hogy meghallja amit mondok neki!! :S :@
2010. máj. 17. 21:20
 4/6 anonim ***** válasza:

ismerős :D

én az elmúlt 19 év alatt megtanultam kezelni és elviselni, de sokat segít hogy koliba jöttem. ettől független szeretem nagyon anyukámat, megtanított az életre.


ha tényleg nagyon zavar, akkor próbáld meg megbeszélni vele, hátha javul valamennyit a helyzet:)

2010. máj. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hány éves a mamád? Elmúlt 40?,nem hízott mostanában?

Az enyémnek a hormonoktól úgy fejre állt az élete,hogy majdnem megőrjített minket. Ha jól tudom klímax teát ivott (pedig nem volt klímaxos ),s azóta nem hízik ,és normálisan beszél,nem üvölt mintha süket lenne...Mobilt csak fülhallgatóval használjon,mert az is árt a fülnek.

2010. máj. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
44,nyáron lesz 45,de nem hízott,hanem fogyott!!
2010. máj. 18. 17:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!