Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csinál ilyet egy barát?

Csinál ilyet egy barát?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm nagyon jóba lett általam a volt barátommal,aki engem nagyon szeretett,de már gyűlöl.Én viszont még mindig szeretem. A lánnyal viszont szerintem alakul valami közöttük,vagyis én úgy veszem észre,hogy valamit eltitkol előlem,közösségi oldalakon irogatnak egymásnak,velem meg nagyon furcsa lett.
2010. júl. 23. 16:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Barát exére nem hajtunk. Íratlan szabály.
2010. júl. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Egyértelmű.. a barátnőd a volt pasiddal flörtöl.. ez téged zavar, de őt nem igazán. Úgy véli, ha már nem jártok, szabad a pálya. Bár azért a Te érdekeidet is figyelembe vehetné kicsit. Max elmondaná, h érez a fiú iránt, és talán te is elengednéd.. végleg.

Az, hogy gyűlöl, sztem tudod kinek köszönheted..

Azt tanácsolom, beszélgess erről a "barátnőddel"

2010. júl. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Jaj, és ha a barát exe éppen az igazi? Akkor mi van? Csak azért ne hajtson rá mert korábban a barátjával kavartak? Kész vicc. Ti, meg az "íratlan szabályaitok".
2010. júl. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Teljesen ismerős helyzet, ugyanezvolt velem is!

Vipen csak a csajtól voltak kommentárok, találkozgattak, mikor megtudtam, én voltam a szemét, hogy mit pofázok bele..

Ja, egyébként a csaj azzal magyarázta, (az egyébként általa is elismert "szabályt"), hogy ha senki nem kavarna a barátnői pasijaival, a föld lakossága már rég kihalt volna (Y) :')

Aztán mivel mindenki erről pofázott, meg mindenki oltotta, talán észrevette magát, mostpedig ő az összazavarodott ártatlan kiscica, és nebeszéljünk kérlek a pasiról, mert ő annyira összevan zavarodva, meg rájött hogy milyen hülység, meg hogy mennyire szánalmas hogy csak ő komolgatott hozzá :"D


Szerintem ez nem barát. Szard le mindkettőt, nem érdemelnek meg téged. Biztosan neked is vannak olyan barátaid, akikben sokkal jobban megbízol, vagy sokkal régebb óta és jobban ismernek. Megérdemlik egymást. Egyébként az elején még én is szerettem a pasit, miután szakítottunk, de aztán elmúlt, meg amúgyis ő csalt meg, mostmeg ő nyal nekem, hogy mennyire szeret és hadjöjjön vissza...


Egyébként szerintem keress egy olyan fiúbarátot, akiben megbízol, és ő is benned, mert a fiú barátságok sokkal tartósabbak, ezt tapasztalatból mondom, persze csak ha meg tudjátok tartani azt, hogy CSAK legjobb barát, és semmi más.. A szerelem nagyon csúnyán tönkre tudja tenni a barátságot :S


Remélem tudtam segíteni!

2010. júl. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Barát exe az igaz? te meg milyen álomvilágban élsz? Minden pasi az igazi, aztán minden kapcsolatnak vége... Barát exe tabu, aki ezt megsérti az nem barát, ne is beszélj vele többé.

Egy lehetősége van: ha még mielőtt bármi történne, elmondaná hogy szerelmes az exedbe. Ekkor te mérlegelhetsz, de még ekkor is van jogod megszakítani vele a kapcsoaltot.

2010. júl. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Úgy néz ki a srác már nem téged szeret.

Ha én lennék a barátnő, nekem rosszul esne, hogy így fogod fel.hiszen nektek nem működött, akármit is érzel még a fiú iránt.

Ha szereted a barátnődet, akkor ezen nem kéne kiakadnod.A srácot is szereted, tehát boldognak szeretnéd látni...akkor meg?

2010. júl. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A srácot akit szeretsz boldognak akarod látni? Ezt nem hiszem... Én vagy velem akarom látni vagy egyedül boldogtalanul.. Miért örülne valaki annak hogy akit szeret, mással boldog??
2010. júl. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ilyen áron nem akarom boldognak látni...
2010. júl. 23. 17:28
 9/19 anonim ***** válasza:
Gyerekesek vagytok mindannyian.
2010. júl. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Miért is?
2010. júl. 23. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!