Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csinál ilyet egy barát?

Csinál ilyet egy barát?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm nagyon jóba lett általam a volt barátommal,aki engem nagyon szeretett,de már gyűlöl.Én viszont még mindig szeretem. A lánnyal viszont szerintem alakul valami közöttük,vagyis én úgy veszem észre,hogy valamit eltitkol előlem,közösségi oldalakon irogatnak egymásnak,velem meg nagyon furcsa lett.
2010. júl. 23. 16:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Mondjuk nekem nem kéne a "lerágott csont", de előfordul ilyen szitu.

A csaj tudja, hogy te hogy érzel?

Én biztos nem csinálnék ilyet...

2010. júl. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Tudja
2010. júl. 23. 18:20
 13/19 anonim ***** válasza:
Ha már szakítottatok, mindegy. Hozzád már úgysem ment volna vissza.
2010. júl. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Inkább legyen boldogtalan, ha nem veled van?Ez az önzés csúcsa, szerintem sohasem szeretted.Az igazi szeretet önzetlen és önfeladó.
2010. júl. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Velem is volt hasonló szitu. Az egyik ismerősöm járni szeretett volna a volt barátommal. Megtisztelt azzal, hogy felhívott és elmondta, hogy ismerkedik sráccal, és volna-e kifogásom, ha járnának, mert ha igen, akkor ő ezt tiszteletben tartja.

Mondtam neki, hogy köszönöm, hogy megkérdezett és "áldásomat" adtam a kapcsolatukra, és sok sikert kívántam nekik. De!! Én nem szerettem már a srácot.

Nem tudom, hogyan érintett volna a kérése, ha még szeretem a fiút, úgyhogy nem is tudom, hogyan reagáltam volna.

Szerintem ha tényleg megkedvelték egymást, és szeretnének együtt járni, akkor az a tisztességes, ha megkérdez téged. A másik pedig, ha tudnám, hogy a barátnőm még szerelmes a volt párjába, akkor nem foglalkoznék a sráccal, mert nem akarnék fájdalmat okozni a barátnőmnek.

2010. júl. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Lehet sose veled akart lenni csak a barátnőd közéleben,te voltál az ugysicsn még jobb tipúsu nő,aztán dobott téged a barátnődért.
2010. júl. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
amúgy meg őnző vagy ha te nem kellesz neki,maradjon egyedül,ja visszamehetne hozzád,de előbb fejbe lőné magát szerintem nem oknélkül dobott ki valéószínű vagy kitudja amig nincs jobb nálad talán addig visszamegy hozzád.
2010. júl. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
hát sok gátlástalan r_banc van... igazából az a szomorú,hogy sok nő tesz a barátnőjére ha pasiról van szó. Sztem hagyd mindkettöt csak neked lesz rossz...nézd meg jobban kivel barátkozol...pl..figyeld meg házi bulikon is tudják,hogy a te pasid...ha már nem vagy ott, rögtön rámásznak... az ilyet kell kerülni...
2010. júl. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Most őszintén?


Valószínű...

Ha valaki a barátnőd akkor nem kavar a volt barátoddal, miattad...

Főleg, hogy még szereted is!

Kérdezném egyes válaszolóktól: Miért kéne örülni a boldogságának annak a srácnak akit szeret és ráadásul a barátnőjével jön össze? Az ilyen nem barátnő...

Nem hiszek ebben a "a barátnőm ex pasija tabu" dologban, de ha valaki a barátnődnek mondja magát, nem teszi ezt veled. És lehet, hogy túl kell lépni, de az nem olyan könnyű!


Szóval a válaszom: AZ ILYEN NEM BARÁTNŐ!!!

2011. ápr. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!