Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez az EMO tönkreteszi a...

Ez az EMO tönkreteszi a családi kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Régebben az öcsém és én szerettünk együtt játszani, nagyon jól megvoltunk együtt, bármire meg lehetett bízni, amíg el nem kezdett középiskolába járni. Egyszerűen lezüllött!


Onnantól kezdve nem tudom milyen társaságba került, de nagyon emós haja lett, keményen dohányzik és iszik, csak úgy elszökik otthonról több napra, ami a családunkra nem jellemző.

Szüleim megengedik neki (miért???), de engem nagyon idegesít, állandóan felesel, meg leoszt mindenkit, nem csinálja meg már az alapvető feladatokat sem (pl elmosogatna maga után, vagy rendet rakna a saját szobájában), ellenáll minden jó szándéknak, csak kihasznál engem.


Mit tudnék tenni bátyjaként, hogy ismét kezelhető legyen?

énrám nem volt jellemző ebben a korban a vadóckodás, így nem értem miért csinálja ezt.


2010. máj. 17. 19:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
22:35 - Akár igaz, akár csak kamu, amit írsz, akkor se kell bunkónak lenni, mert nem vagyunk egyformák, és normálisan is meg kellene tudni beszélni a problémát, bár elhiszem, hogy bizonyos esetekben ez nagyon nehéz. Apám lenézi a nőket, emiatt öcsém is bunkó anyuval és velem. Legutóbb nagyon szépen megkértem öcsémet (11-kor kászálódott ki a szobájából), hogy szellőztessen, mert a konyháig (ami a lakás túlsó végén van a szobájához képest) érződik az állott szag, én meg már főztem aznapra (ami aztán nagyon gyorsan elfogyott, mindenkinek ízlett), erre azt válaszolta: "lexarom..." WC-illatosítót fújtam a szobájába, ha ő így viselkedik, én nem voltam vele bunkó, de ő még az alapot se teljesítette.
2010. máj. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

22:35:

Hazudsz, mert én vagyok a kérdező öccse. Egy haverom hívott fel előbb, hogy a bátyám milyen kérdést tett fel gyakorikérdéseken. Milyen alapon fikázod a bátyámat? A többit meg majd bátyámmal megbeszéljük otthon...

2010. máj. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Én is a kérdező öccse vagyok! Na jó nem :D Huhh de én kíváncsi vagyok mi sül ki ebből, majd osszátok meg velünk kibékültetek-e vagy melyikőtök nyert a verekedésben :D
2010. máj. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

22:35: Te biztos, hogy nem vagy emo, mert akkor nem írtad volna azt, hogy emÓS (olyan NINCS!!!)


ha még itt vagy kedves kérdező, kérlek, mond el, hogy állnak a dolgok!


am én is emo vaok, nem csinálok ehhez hasonló dolgokat, nem iszok, nem cigizek és nem drogozok(remélem, azt azért ő sem csinálja...)xXx, és csak azt tudom javasolni, hogy beszélj a drága öcséddel!(ha olyan állapotban van, hogy lehet vele beszélni:S)


16L

2010. máj. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!