Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez az EMO tönkreteszi a...

Ez az EMO tönkreteszi a családi kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Régebben az öcsém és én szerettünk együtt játszani, nagyon jól megvoltunk együtt, bármire meg lehetett bízni, amíg el nem kezdett középiskolába járni. Egyszerűen lezüllött!


Onnantól kezdve nem tudom milyen társaságba került, de nagyon emós haja lett, keményen dohányzik és iszik, csak úgy elszökik otthonról több napra, ami a családunkra nem jellemző.

Szüleim megengedik neki (miért???), de engem nagyon idegesít, állandóan felesel, meg leoszt mindenkit, nem csinálja meg már az alapvető feladatokat sem (pl elmosogatna maga után, vagy rendet rakna a saját szobájában), ellenáll minden jó szándéknak, csak kihasznál engem.


Mit tudnék tenni bátyjaként, hogy ismét kezelhető legyen?

énrám nem volt jellemző ebben a korban a vadóckodás, így nem értem miért csinálja ezt.


2010. máj. 17. 19:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
89%
Hagyd békén!!! Én is ilyen voltam/vagyok, mint öcséd, rendesen lázadok :P nem tetszik bátyámnak de tudja h ha fejreáll se fog most az utamba állni XD Szal inkább nem szól bele de ha gáz van tom h számíthatok rá meg ő is rám meg ha baj van ő az első ember akihez megyek megdumálni. Mert nem kioktatni akar meg nem azt akarja rámerőltetni ami szerinte jó, csak elmondja a véleményét. Ennyi.
2010. máj. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
17. én meg 21.
2010. máj. 17. 19:37
 13/24 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem is keverj le neki egy nagy büdös pofont.
2010. máj. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
62%
Nem az EMO stílusával van a baj, hanem azzal, hogy a szüleid elkényeztetik (téged és a nővéredet meg nem kényeztettek el, ezért nem lettetek ilyenek). A szüleiddel lenne jó beszélni, feltéve, ha lehet, hogy rossz a nevelési módszerük, és ebből nekik is bajuk lesz, ha nem fogják meg időben a kiskedvencüket.
2010. máj. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
59%

Ha 17 éves,nem igazán lehet vele mit kezdeni...megy a feje után :S

Kinövi majd :)

2010. máj. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
13%
rúgd fel
2010. máj. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
59%
19:39: Már nem azért de a pofon miért büdös????????? :D
2010. máj. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:

Azért mert ha elég nagy akkor felsérti az arcot, és az elfertőződik.

A rohadó hús meg büdös. XD

2010. máj. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
én már egy haltaslira tippeltem
2010. máj. 17. 20:16
 20/24 anonim válasza:
0%

Üdv !


Én volnék a fent említet emós gyerek,...

Nos, kedves bátyám bár mélyen megvetlek hogy egy eféle honlapon rágalmazol mégis megtudok neked bocsátani mert tudom hogy mennyire féltékeny lehetsz rám.


Nos, kedves #rágalom írónk eléggé irigy rám amiért én sikeres vagyok a lányok körében, ő viszont még csak lányokkal sem szokott kommunikálni...

Igen, nekem vannak barátaim, ellentétbe vele. Velük szoktam hétvégenként este szórakozni menni. (pia,cigi)

Nem hinném hogy rendetlen lennék mivel a te b@szod széjjel a szobámat.

Szerintem akit nem utálnak, van élete, vannak barátai is annak belefér hogy hétvégente elmegy egy kicsit zülleni.

Eddig még soha se szöktem el itthonról, mivel nekem nem is lenne rá okom, ellenben veled...


Fogd már fel hogy amilyen stílust lejátszol itthon az ingerli a szüleinket meg engem is...

Mellesleg sohase bírtam a képedet de nem csak azért mert úgy viselkedsz mint egy görény...

2010. máj. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!