Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lelépek otthonról, visszavi...

Ha lelépek otthonról, visszavitethetnek a szüleim?

Figyelt kérdés

Szal ha elszökök tökmind1 hova akk megcsinálhattyák a szüleim h erőszakkal haza vitetnek? Akk is ha nem akarok? Nem lehet megoldani vhogy h ha én nem akarok többet otthon lakni?

17/F


2010. máj. 17. 18:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
amúgy meg velem is ez volt,nekem kellett őket eltartani..mikor kissebb voltam,meg egy szelet szárazkenyér örültem,ha jutott..nemhogy ruha..azt csak nagyszülőktől kaptam,mert nem bírták nézni milyen szakadt öreg holmikba mmászkálok,mint valami lelencgyerek..a péz meg nem is a számlákra ment,hanem eldorbézolták mindenféle hülyeségre,ami nem fontos,de én voltam a rossz..
2010. máj. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
nem kel balhézni,mész a családsegítőkhöz,megmondod mi van,és beraknak intézetbe,ennyi!Kérheted,ha akarod!!A volt pasim is ezt csinálta,neki alkeszok voltak a szülei..
2010. máj. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Akk az egyetlen dolog amit tehetek h intézetbe megyek? :S Bakker azt mért nem lehet h csak simán most már magamat tartom el és albiban lakok mongyuk? Ez f@szság :S
2010. máj. 17. 19:09
 14/22 anonim ***** válasza:
Nagyszülők vannak?
2010. máj. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nincsenek :( Nem nagyon van semmi rokon.
2010. máj. 17. 19:17
 16/22 anonim ***** válasza:
így van, f@szság!Ilyenek magyarország törvényei!Vagy kivárod a 18-at,vagy intézet!Esetleg kérj meg valakit,hogy fogadjon örökbe,vagy nemtom..
2010. máj. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
19:28 nem fogadsz örökbe? XD
2010. máj. 17. 19:30
 18/22 anonim ***** válasza:

szívesen megtenném,de én sem tudlak hova tenni 28nm-es lakásban.. :D

amúgy 24 vok és lennék az anyád.. :D na jó,csak vicceltem.. XD

2010. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ez elég igazságtalan:S :(. És barátok? Unokatesó sincs? De azért gondolom nem szívesen mész intézetbe. Sulitoknak nincs kolesza? Vagy a városotokban/ közeletekben? Legalább hétköznapra, amíg 18 nem leszel...
2010. máj. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Először én is kolira gondoltam de az nem old meg sokmindent :S Meg az se biztos h fel vennének mert elég szarok a jegyeim meg nem lakunk olyan mesze (bár nem benn a városban hanem mellette egy kis faluban).


Viszont van egy srác aki ki akar menni koliból albiba és vele ketten ki tudnánk venni egy garzont annyi pénzt ösze tudnánk szedni csak hát ha a szüleim megakadályozhattyák h lelépjek otthonról akk tuti megtennék :S

2010. máj. 17. 19:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!